Zábavné testy

Špičková kloubní výživa Pro zdravou hladinu cukru v krvi

Znáte Švejka? - 27.4. 2018

Znáte Švejka? Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války od Jaroslava Haška patří mezi klenoty české literatury. Jak dobře znáte toto dílo si můžete vyzkoušet v našem novém zábavném testu.

více

České památky UNESCO - 11.4. 2016

České památky UNESCO Do seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO jsou zapsány nejkrásnější a nejhodnotnější památky a krajiny na světě. V současné době je zde již zapsáno více než osm set kulturních památek a přírodních krajin. Je mezi nimi i dvanáct památek z Česka. Jejich znalost si ověříte z následujícího zábavného testu.

více

Znáte české Večerníčky? - 30.3. 2016

Znáte české Večerníčky? Znalost večerníčků je pro správné dědečky a babičky nezbytná. Máme za to, že je v dnešní hektické době nanejvýš vhodné zachovat přízeň roztomilým příběhům, prostým jakéhokoli hrubého násilí, kriminality, zpronevěr a politiky. Prokažte své znalosti v našem testu.

více

Znáte českou literaturu? - 9.3. 2016

Znáte českou literaturu? Prokažte v našem novém zábavném testu, že i když od Vaší maturitní zkoušky uběhla již řada let, dokážete se bezpečně orientovat v našich literárních velikánech a že přesně na Vás se vztahuje text písně Karla Zicha „Je to paráda, lehnout si na záda a číst si knížku“.

více

ČESKÉ DĚJINY – PRAVĚK AŽ STŘEDOVĚK – II. díl - 19.2. 2016

ČESKÉ DĚJINY – PRAVĚK AŽ STŘEDOVĚK – II. díl Opět jsme si pro vás připravili zajímavý test z českých dějin.

více

ČESKÉ DĚJINY – PRAVĚK AŽ STŘEDOVĚK – I. díl - 18.2. 2016

ČESKÉ DĚJINY – PRAVĚK AŽ STŘEDOVĚK – I. díl Prokažte v novém zábavném testu, že praotec Čech by z Vás měl radost, že znáte nejenom pravěká zvířata jako mamuty a dinosaury, ale i Věstonickou Venuši nemáte za značkovou odrůdu vína.

více

Test: historické zajímavosti - 11.1. 2016

Test: historické zajímavosti Prokažte v našem novém testu, že patříte mezi lidi, kteří nelitují vydaných peněz za historický román, aby se něco zajímavého dozvěděli o historii, že dokážete vyjmenovat všechny čtyři ženy Karla IV. či dokonce všechny ženy Jindřicha VIII.

více

Co víte o Slovensku? - 8.1. 2016

Co víte o Slovensku? Připravili jsme si pro Vás nový zábavný test - "Co víte o Slovensku". Prokažte, že znáte nejenom české turistické zajímavosti, ale rovněž u našeho východního souseda.

více

Hudební test - 27.10. 2014

Hudební test Poslech oblíbené hudby pozitivně ovlivňuje naše myšlení. Prokažte v našem novém testu, že oprávněně platí přísloví „co Čech, to muzikant“.

více

Test sportovních pravidel a zajímavostí - 7.7. 2014

Test sportovních pravidel a zajímavostí Prokažte v našem novém, tentokrát sportovním testu, že jste ryzí „sportovní fajnšmekr“, že můžete sledovat televizní přenosy bez zvuku a hlasu komentátora, neboť nejenom, že znáte jména všech sportovců, ale dokážete správně posoudit každou sportovní situaci i bez rozhodčího.

více

Sportovní test II. - 22.5. 2014

Sportovní test II. Připravili jsme si pro vás druhý sportovní test. Protože určitě patříte k lidem, kteří si bez pravidelného pohybu nedovedou svůj život představit, tak dosáhnout vysokého počtu bodů bude pro vás snadné.

více

Sportovní test I. - 1.5. 2014

Sportovní test I. Vyzkoušejte si své sportovní znalosti v našem novém testu. Vždyť ve zdravém těle zdravý duch. Když je připravený nějaký zajímavý sportovní program, tak děti nezažijí nudu. Staňte se sportovními nadšenci.

více

Jste znalcem světového filmu? - 15.4. 2014

Jste znalcem světového filmu? Pravidelná návštěva kina patří do kulturního programu celé rodiny. Prokažte své znalosti v našem novém testu a dokažte, že nejste odkázáni na zážitku z filmu vašeho souseda.

více

Test – lední hokej - 9.4. 2014

Test – lední hokej V našem novém testu máte možnost prokázat, že jste postrach sázkových kanceláří, že kdykoliv se objevíte ve dveřích, tak okamžitě snižují kursy na hokejové zápasy.

více

Ekonomika státu - 18.9. 2013

Ekonomika státu Prokažte v našem novém ekonomickém testu, že patříte mezi lidi, kteří se nenechají napálit slibováním 30% úrokem v některých pochybných peněžních ústavech, že znáte hodnotu peněz, dovedete rozumně investovat a takové nehoráznosti, jako výše uvedený úrok, dokážete odhalit.

více

Vyznáte se v moderní hudbě? - 11.7. 2013

Vyznáte se v moderní hudbě? Prokažte v našem novém testu, že se vyznáte nejenom v české populární hudbě, ale také v zahraniční. Beatles, Rolling Stones či Petr Novák určitě nechybí ve vaší domácí sbírce.

více

Český filmový humor - 31.5. 2013

Český filmový humor Pro všechny milovníku českého filmového humoru jsme připravili nový zábavný test. Vyzkoušejte si, jak znáte oblíbené filmové hlášky a scénky.

více

Ekonomika podniku - 31.5. 2013

Ekonomika podniku Prokažte v našem novém zábavném testu, že pojmy jako cash-flow, leasing vám nejsou cizí a že vás jen tak někdo finančně nenachytá.

více

Vyznáte se v politice? - 24.10. 2012

Vyznáte se v politice? Prokažte v našem novém testu, že víte, co všechno nám jednotlivé strany nabízejí, kdo je v jejich čele, jaký je rozdíl mezi republikou a monarchií, že Vás nezajímá pouze současnost, ale i historie, protože víte, že z historie se člověk dozví hodně a odpoví mu na spoustu otázek.

více

Vyznáte se v seriálech? - 13.8. 2012

Vyznáte se v seriálech? Mnohé kvalitní seriály nám přináší opravdové a skutečné lidské příběhy. Můžeme v nich najít humor i poučení. Prokažte v našem testu, že se v seriálech skutečně vyznáte.

více

Test z konzumní vědy - 6.1. 2012

Test z konzumní vědy Reklamě se dneska těžko vyhneme a uchráním. Někdy nám však může pomoci při nákupu. Prokažte v našem novém testu, že jste tím pravým králem supermarketů, kde všichni prodavací ví, že neomylně sáhnete po nejlevnějším a nejkvalitnějším zboží, že vaší zásadou je „vysoká kvalita zadarmo, maximálně na leasing za rozumné splátky“.

více

Životopis - 27.9. 2011

Životopis

více

O drogách - 26.9. 2011

O drogách

více

Výčepní - 19.7. 2011

Výčepní

více

Dobrovolný hasič - 18.7. 2011

Dobrovolný hasič

více

stránky:  1 | 2
TOPlist