EMOTI čokoláda plná emocí

14.říjen 2011

PR článek

Jen máloco na světě dokáže lidskou duši i mysl naladit tak příjemně a pozitivně, jako čokoláda.Čokoláda je pochoutka, která působí na naše emoce. Kolekce mimořádných čokoládových pochoutek nejvyšší kvality EMOTI pohladí vaši duši. Jaký dárek nikdy nezklame? Květina a bonboniéra EMOTI.

Dlouho lidé netušili, proč kousek čokoládyústech působí podobně jako pohlazení rukou milovaného člověka. Bylo to sladké tajemství této voňavé, opojně chutnající potraviny. V posledních letech je vědci stroze vysvětlili objevem rostlinných hormonů „štěstí a lásky“kakaových plodech, podobných těm, jež produkuje mozek zamilovaného člověka. Čokoláda je pochoutka, která působí na naše emoce.

Čokoláda EMOTI příznivě působí na všechny vaše smysly. Chuť, čich, zrak, hmat a - když zaslechnete slastné mlasknutí toho, kdo ji právě ochutnal - i sluch si přijdou na své.  Proto naše kolekce mimořádných čokoládových pochoutekvysoce aromatických čokoládových bobů a dalších prvotřídních surovin, kterou právě jako novinku uvádíme na trh, se vlastně pojmenovala sama EMOTI.

EMOTI navazuje na tradici proslulých belgických výrobců čokolády a plněných čokoládových bonbónůpravých belgických pralinekkteré již od svého vzniku patří mezi dárky nejoblíbenější. Vyberte siširoké nabídky na http://www.emoti.cz

 

Novinka září 2011!! – luxusní belgické lanýže Emoti Harmonie

Podle původního belgického receptu jsou naše lanýže vyrobené:

·         ze 100% čistého kakaového másla,

·         pouze z přírodních ingrediencí,

·         bez umělých barviv a ochucovadel,

·         neobsahují žádné HVO (žádné ztužené rostlinné oleje).

Vychutnejte si skutečný svět belgických čokoládových lanýžů. Bohatá chuť čokolády, nemizící kakaové dokončení a rozplývající se dobrota ve vašich ústech vyvolá nezapomenutelný chuťový zážitek, vynikající s horkou kávou nebo se sklenkou jiskřivého šampaňského.

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist