Peníze

Trápí Vás artróza kloubů? Chcete si snížit hladinu cukru v krvi?

Sestavujeme rodinný rozpočet - 24.4. 2014

Sestavujeme rodinný rozpočet Každý z nás má své sny a přání. Většina z nich jako třeba zahraniční dovolená nebo nové kolo závisí na našich finančních možnostech. Když dobře plánujeme a řídíme rodinné finance, tak si můžeme splnit co nejvíce našich tužeb. Jak začít? Sestavením rodinného rozpočtu.

více

Nakupujeme dárky pro vnoučata na internetu - 23.4. 2014

Nakupujeme dárky pro vnoučata na internetu Seniorům, kteří rádi nakupují dárečky pro svá vnoučata, bychom chtěli nabídnout názor velmi spokojené zákaznice internetového obchodu 4kids.cz, který prodává hračky, kojenecké zboží, potřeby pro školáky i volný čas, knihy, bytové doplňky do dětských pokojů a další zboží pro dívky i chlapce.

více

Pořízením nemovitosti se lze zajistit na penzi - 16.4. 2014

Státní penze bude v budoucnu klesat. Úloha vlastního zabezpečení na důchod poroste. Jednou z možností může být pořízení vlastní nemovitosti (i druhé). Úrokové sazby u hypotečních úvěrů jsou nyní příznivé.

více

Dobrý a špatný úvěr - 8.4. 2014

Dobrý a špatný úvěr Půjčit si dneska peníze není problém. Ani pro penzisty. Žádný problém, pokud nám nepůjčí banka, je trhu dostatek jiných finančních institucí ochotných rychle nám donést peníze až domů. Nepůjčujme si však zbytečně, exekuce z důchodu je příliš snadná.

více

Jeden bankovní účet stačí - 25.3. 2014

Jeden bankovní účet stačí Každoročně přibývá seniorů, kteří se bez bankovního účtu neobejdou. Odpadá vybírání důchodu na poště, současně je možné provádět platby (nájem, elektřiny, vody) přes internet, což zvládá čím dál více seniorů. Jak vybrat účet?

více

Poslaní peněz na špatný účet - 9.1. 2014

Poslaní peněz na špatný účet Všechny platby k úhradě přes internet je nutné několikrát zkontrolovat. Aby číslo účtu, variabilní symbol a částka odpovídaly skutečnosti. Především potom číslo účtu. I když jsme opatrní, tak můžeme platbu zaslat omylem jinam. Jak postupovat?

více

Proč je výhodné cestovní pojištění? - 1.12. 2013

Proč je výhodné cestovní pojištění? Senioři jsou rok od roku aktivnější a více cestují. Pro mnohé cestovní kanceláře představují právě senioři největší skupinu zákazníků. Cestujeteli do zahraničí, nezapomeňte na komerční cestovní pojištění. Proč?

více

Kde můžeme ušetřit? - 22.11. 2013

Kde můžeme ušetřit? Většina seniorů je nucena nakládat s financemi velmi obezřetně, proto využívají různé cesty, jak snižovat výdaje. Chějí-li si senioři dopřád dovolenou, tak si na ni musí během roku našetřit. Jak můžeme ušetřit, aby neklesla naše životní úroveň?

více

Zlatá mince – dárek pro vnuky - 16.11. 2013

Zlatá mince – dárek pro vnuky Nevíte, jaký trvalý dárek předat malému vnukovi nebo vnučce? Jednou z možností je zlatá mince. Nákup zlaté pamětní mince je zajímavou investiční příležitostí, kterou si může dovolit většina domácností.

více

Telestica. Operátor, který na vás myslí - 30.10. 2013

Telestica. Operátor, který na vás myslí Je pro vás mobilní telefon přístrojem určeným k volání? Nejste zastánci chytrých telefonů, mobilních internetů, facebooků a dalších vymožeností poslední doby? Telestica je určena těm, kteří potřebují hlavně volat.

více

Rozdíl mezi spořícím a termínovaným vkladem - 29.10. 2013

Rozdíl mezi spořícím a termínovaným vkladem V Česku je spoření na spořící nebo termínované vklady velmi populární. Jedná se totiž o bezpečný způsob zhodnocování peněz. Vklady na spořícím nebo termínovaném účtu u banky jsou totiž ze zákona pojištěny v plné výši až do částky 100 000 € (přibližně 2,45 mil. Kč). Jaký je mezi nimi rozdíl?

více

Kdy je prodej bytu osvobozen od daně? - 23.10. 2013

Kdy je prodej bytu osvobozen od daně? Někteří penzisté prodají během roku byt a přestěhují se do menšího. Jiní např. zdědí další byt, který následně prodají. Jak je to s daňovými povinnostmi při prodeji bytu či domu?

více

Proč nekupovat dárky na dluh? - 17.10. 2013

Proč nekupovat dárky na dluh? Přestože je to lákové pořídit dětem nebo vnukům vysněný dárek, i když bychom si kvůli tomu vzali úvěr. Nedělejme to. Úvěr kvůli dárkům není rozumný.

více

Když Vám chůze dělá problémy - 10.10. 2013

Když Vám chůze dělá problémy Zajímaly nás některé detaily týkající se stále populárnějších elektrovozíků pro seniory a tělesně postižené spoluobčany. Přinášíme Vám kratičký rozhovor se zástupcem společnosti, která se touto problematikou zabývá.

více

S elektrokoly na výlety bez velké námahy - 9.10. 2013

S elektrokoly na výlety bez velké námahy Klasická jízdní kola jsou v Česku velmi oblíbené. Vzniká mnoho cyklostezek a dalšího zázemí pro vyznavače cyklistiky. I krátká projížďka každému zlepší náladu. Na elektrokole může totiž jezdit opravdu každý a v každém věku.

více

200 Kč ZDARMA IHNED na nákupy pro vaše, děti, vnoučata, blízké, známé. - 3.10. 2013

200 Kč ZDARMA IHNED na nákupy pro vaše, děti, vnoučata, blízké, známé. Věrnostní karty za registraci do 31.10.2013 - Vánoce se blíží a každý přemýšlí jak obdarovat své děti. Nabízíme možnost zcela ZDARMA bez zaplacení poskytnout vašim blízkým a dětem VĚRNOSTNÍ KARTY s BONUSEM 2 X100 Kč a DOPRAVOU NAVŽDY ZDARMA.

více

Malkol.cz - zdravotnické potřeby na poukaz po internetu! Poradenství po telefonu zdarma! - 2.10. 2013

Malkol.cz - zdravotnické potřeby na poukaz po internetu! Poradenství po telefonu zdarma! Pokud potřebujete klasické či speciální zdravotnické potřeby nebo máte poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku a nevíte, jak ho nejlépe uplatnit, máme pro vás radu. Právě pro tyto potřeby byl otevřen nový e-shop Zdravotní potřeby Malkol.cz na adrese www.malkol.cz.

více

Vybírání dárků pro naše blízké může být příjemné a pohodové - 24.9. 2013

Vybírání dárků pro naše blízké může být příjemné a pohodové Rostoucí internetový obchod goSherman.cz Vám nabízí široký sortiment. Přes potřeby dodomácnosti, na zahradu, do kanceláře až po oblíbenou elektroniku - zkrátka galerie, kde si vybere opravdu každý a pro každého.

více

Matrace 1 + 1 zdarma - 20.9. 2013

Matrace 1 + 1 zdarma Kvalitní spánek je pro naši dobrou náladu a dobrou fyzickou kondici naprosto nezbytný. Na dobré matraci se spí klidně a zdají se krásné sny. Přibližně třetinu dne prospíme, pohodlná matrace se rozhodně vyplatí.

více

Děti mají rády originální pokojíček - 19.9. 2013

Děti mají rády originální pokojíček Pro děti je velmi příjemné hrát si a spát v pokojíčku, kde se cítí moc příjemně a šťastně. Vytvořit dětem originální pokojíček díky dekoracím na zeť, tapetám a bordurám je přitom snadné.

více

Se štětkou na holení se každodenní holení stává požitkem - 14.9. 2013

Se štětkou na holení se každodenní holení stává požitkem Nevíte, jaký trvalý dárek předat dědovi, otci nebo strýci? Vybírat dárky pro své blízké je mnohdy obtížné, zvláště pro pány. Milovníci klasického holení však určitě ocení klasickou štětku na holení, štětka DURANCE je přitom správnou volbou.

více

Praktické dárky – školní tašky, penály a školní potřeby - 13.9. 2013

Praktické dárky – školní tašky, penály a školní potřeby Dárek může být i něco co dítě potěší a současně to i nutně potřebuje – něco do školy. Nejžádanější jsou školní tašky, ale může to být i něco menšího – penál, školní desky, zástěrka nebo sáček na tělocvik.

více

Jak objednat na internetu a neplatit poštovné? - 4.9. 2013

Jak objednat na internetu a neplatit poštovné? Nákup na internetu je pohodlný, každoročně ho využívá více občanů. Hlavními důvody jsou pohodlí výběru z domova a nižší ceny.

více

Proč si uzavřít životní pojištění? - 27.8. 2013

Proč si uzavřít životní pojištění? Životní pojištění nám poskytuje pojistnou ochranu, tedy zajišťuje nás klienty proti různým životním rizikům, a to dokonce hned od počátku uzavřeného smluvního vztahu a na druhé straně některé z nich mají svou spořící složkou, díky níž se vytváří úspory především na stáří.

více

Kde spořit vnukům a vnučkám? - 25.7. 2013

Kde spořit vnukům a vnučkám? Každá babička nebo dědeček chce finančně přispět svým vnukům a vnučkám. Rodiče i prarodiče chtějí dětem zajistit kvalitní vzdělání a finančně mu pomoci na startu v dospělosti. Finanční trhy prochází častými změnami, jak bezpečně dětem spořit či investovat?

více

stránky:  1 | 2
TOPlist