Peníze

Trápí Vás artróza kloubů? Chcete si snížit hladinu cukru v krvi?

Potřebujete vědět víc? Důchodová kalkulačka a poradna bezplatně!

Kde spořit vnukům a vnučkám? - 15.9. 2014

Kde spořit vnukům a vnučkám? Každá babička nebo dědeček chce finančně přispět svým vnukům a vnučkám. Rodiče i prarodiče chtějí dětem zajistit kvalitní vzdělání a finančně mu pomoci na startu v dospělosti. Finanční trhy prochází častými změnami, jak bezpečně dětem spořit či investovat?

více

Bohatneme sázením - 11.9. 2014

Bohatneme sázením Téměř každý z nás si někdy vsadil sportku, zahrál ruletu nebo tipoval vítěze sportovního klání. Sázení s sebou přináší adrenalin a naději, že za poměrně nízkou jistinu lze vyhrát „velké peníze“. Podívejme se proto na jednotlivé druhy sázení. U kterého je největší šance výhry či kde je výhra pouze dílem náhody?

více

Jak poznám lék od potravinového doplňku? - 9.9. 2014

Jak poznám lék od potravinového doplňku? Za léky utrácí senioři rok od roku více peněz. Víme však, jaký je rozdíl mezi léky na předpis, bez předpisu či potravinovými doplňky? Jak vysoké jsou poplatky za léky v Česku?

více

Kde můžeme ušetřit? - 3.9. 2014

Kde můžeme ušetřit? Většina seniorů je nucena nakládat s financemi velmi obezřetně, proto využívají různé cesty, jak snižovat výdaje. Chějí-li si senioři dopřád dovolenou, tak si na ni musí během roku našetřit. Jak můžeme ušetřit, aby neklesla naše životní úroveň?

více

Výběrem bankovního účtu můžete ušetřit - 28.8. 2014

Výběrem bankovního účtu můžete ušetřit Bez bankovního účtu se dneska neobejdeme. Zasílání důchodu na účet je mnohem pohodlnější než na složenku. Stejně tak je lepší platit byt a další platby přes internetové bankovnictví než na poště. Pro výhodné internetové nákupy je rovněž internetové bankovníctví nezbytností.

více

Rozdíl mezi spořícím a termínovaným vkladem - 22.8. 2014

Rozdíl mezi spořícím a termínovaným vkladem V Česku je spoření na spořící nebo termínované vklady velmi populární. Jedná se totiž o bezpečný způsob zhodnocování peněz. Vklady na spořícím nebo termínovaném účtu u banky jsou totiž ze zákona pojištěny v plné výši až do částky 100 000 € (přibližně 2,45 mil. Kč). Jaký je mezi nimi rozdíl?

více

Zlatá mince – dárek pro vnuky - 8.8. 2014

Zlatá mince – dárek pro vnuky Nevíte, jaký trvalý dárek předat malému vnukovi nebo vnučce? Jednou z možností je zlatá mince. Nákup zlaté pamětní mince je zajímavou investiční příležitostí, kterou si může dovolit většina domácností.

více

Telestica. Operátor, se kterým ušetříte - 29.7. 2014

Telestica. Operátor, se kterým ušetříte Je pro vás mobilní telefon přístrojem určeným k volání? Nejste zastánci chytrých telefonů, mobilních internetů, facebooků a dalších vymožeností? Pak je tu pro vás Telestica. Mobilní operátor určený těm, kteří potřebují hlavně volat.

více

Co je to RPSN? - 25.7. 2014

Co je to RPSN? Všechny úvěry a půjčky je potřeba posuzovat podle RPSN. Tato procentní sazba nám totiž přesně řekne, jak skutečně je pro nás daná půjčka „drahá“. Co je tedy RPSN? Jak se počítá?

více

Rozumné dluhy - 15.7. 2014

Rozumné dluhy Když dluhy přerostou rodině přes hlavu, tak je exekuce pouze otázkou času. Současně to neznamená, že každý úvěr je špatný. Záleží na účelu a podmínkách. Bankovní úvěr na vlastní bydlení nebo studium je dobrým dluhem. Vždy je však potřeba každou půjčku důkladně promyslet.

více

Vlastníte nemovitost? Do 2. června 2014 nezapomeňte zaplatit daň - 21.5. 2014

Při koupi nemovitosti se podává daňové přiznání k dani z nemovitých věcí pouze jednou, daň se však platí každoročně. Pro rok 2014 je nutné zaplatit daň z nemovitých věcí do 2. června 2014. Opožděná platba přináší sankce. Na co si dát pozor?

více

Sestavujeme rodinný rozpočet - 24.4. 2014

Sestavujeme rodinný rozpočet Každý z nás má své sny a přání. Většina z nich jako třeba zahraniční dovolená nebo nové kolo závisí na našich finančních možnostech. Když dobře plánujeme a řídíme rodinné finance, tak si můžeme splnit co nejvíce našich tužeb. Jak začít? Sestavením rodinného rozpočtu.

více

Nakupujeme dárky pro vnoučata na internetu - 23.4. 2014

Nakupujeme dárky pro vnoučata na internetu Seniorům, kteří rádi nakupují dárečky pro svá vnoučata, bychom chtěli nabídnout názor velmi spokojené zákaznice internetového obchodu 4kids.cz, který prodává hračky, kojenecké zboží, potřeby pro školáky i volný čas, knihy, bytové doplňky do dětských pokojů a další zboží pro dívky i chlapce.

více

Pořízením nemovitosti se lze zajistit na penzi - 16.4. 2014

Státní penze bude v budoucnu klesat. Úloha vlastního zabezpečení na důchod poroste. Jednou z možností může být pořízení vlastní nemovitosti (i druhé). Úrokové sazby u hypotečních úvěrů jsou nyní příznivé.

více

Dobrý a špatný úvěr - 8.4. 2014

Dobrý a špatný úvěr Půjčit si dneska peníze není problém. Ani pro penzisty. Žádný problém, pokud nám nepůjčí banka, je trhu dostatek jiných finančních institucí ochotných rychle nám donést peníze až domů. Nepůjčujme si však zbytečně, exekuce z důchodu je příliš snadná.

více

Jeden bankovní účet stačí - 25.3. 2014

Jeden bankovní účet stačí Každoročně přibývá seniorů, kteří se bez bankovního účtu neobejdou. Odpadá vybírání důchodu na poště, současně je možné provádět platby (nájem, elektřiny, vody) přes internet, což zvládá čím dál více seniorů. Jak vybrat účet?

více

Poslaní peněz na špatný účet - 9.1. 2014

Poslaní peněz na špatný účet Všechny platby k úhradě přes internet je nutné několikrát zkontrolovat. Aby číslo účtu, variabilní symbol a částka odpovídaly skutečnosti. Především potom číslo účtu. I když jsme opatrní, tak můžeme platbu zaslat omylem jinam. Jak postupovat?

více

Proč je výhodné cestovní pojištění? - 1.12. 2013

Proč je výhodné cestovní pojištění? Senioři jsou rok od roku aktivnější a více cestují. Pro mnohé cestovní kanceláře představují právě senioři největší skupinu zákazníků. Cestujeteli do zahraničí, nezapomeňte na komerční cestovní pojištění. Proč?

více

Telestica. Operátor, který na vás myslí - 30.10. 2013

Telestica. Operátor, který na vás myslí Je pro vás mobilní telefon přístrojem určeným k volání? Nejste zastánci chytrých telefonů, mobilních internetů, facebooků a dalších vymožeností poslední doby? Telestica je určena těm, kteří potřebují hlavně volat.

více

Kdy je prodej bytu osvobozen od daně? - 23.10. 2013

Kdy je prodej bytu osvobozen od daně? Někteří penzisté prodají během roku byt a přestěhují se do menšího. Jiní např. zdědí další byt, který následně prodají. Jak je to s daňovými povinnostmi při prodeji bytu či domu?

více

Proč nekupovat dárky na dluh? - 17.10. 2013

Proč nekupovat dárky na dluh? Přestože je to lákové pořídit dětem nebo vnukům vysněný dárek, i když bychom si kvůli tomu vzali úvěr. Nedělejme to. Úvěr kvůli dárkům není rozumný.

více

Když Vám chůze dělá problémy - 10.10. 2013

Když Vám chůze dělá problémy Zajímaly nás některé detaily týkající se stále populárnějších elektrovozíků pro seniory a tělesně postižené spoluobčany. Přinášíme Vám kratičký rozhovor se zástupcem společnosti, která se touto problematikou zabývá.

více

S elektrokoly na výlety bez velké námahy - 9.10. 2013

S elektrokoly na výlety bez velké námahy Klasická jízdní kola jsou v Česku velmi oblíbené. Vzniká mnoho cyklostezek a dalšího zázemí pro vyznavače cyklistiky. I krátká projížďka každému zlepší náladu. Na elektrokole může totiž jezdit opravdu každý a v každém věku.

více

200 Kč ZDARMA IHNED na nákupy pro vaše, děti, vnoučata, blízké, známé. - 3.10. 2013

200 Kč ZDARMA IHNED na nákupy pro vaše, děti, vnoučata, blízké, známé. Věrnostní karty za registraci do 31.10.2013 - Vánoce se blíží a každý přemýšlí jak obdarovat své děti. Nabízíme možnost zcela ZDARMA bez zaplacení poskytnout vašim blízkým a dětem VĚRNOSTNÍ KARTY s BONUSEM 2 X100 Kč a DOPRAVOU NAVŽDY ZDARMA.

více

Malkol.cz - zdravotnické potřeby na poukaz po internetu! Poradenství po telefonu zdarma! - 2.10. 2013

Malkol.cz - zdravotnické potřeby na poukaz po internetu! Poradenství po telefonu zdarma! Pokud potřebujete klasické či speciální zdravotnické potřeby nebo máte poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku a nevíte, jak ho nejlépe uplatnit, máme pro vás radu. Právě pro tyto potřeby byl otevřen nový e-shop Zdravotní potřeby Malkol.cz na adrese www.malkol.cz.

více

stránky:  1 | 2
TOPlist