Ostatní

Špičková kloubní výživa Pro zdravou hladinu cukru v krvi

Jedlé kaštany - 11.10. 2012

Na podzim se v hlavním městě Slovenska v Bratislavě již tradičně prodávají pečené kaštany. Mají totiž své „kaštanové zázemí“ v nedalekých Malých Karpatech.

více

Diamant Koh-i-noor - 26.6. 2012

Diamant Koh-i-noor patří mezi největší a nejznámější diamanty na světě. Podle pověsti byl nalezen v Indii, v náplavech řeky Godavar, před čtyřmi až pěti tisíci lety. Nejstarší osudy tohoto diamantu nejsou známy a není známa ani jeho původní hmotnost v surovém stavu.

více

Skandinávci žijí nejdéle, sportují, nekouří a nepijí alkohol - 9.9. 2011

Skandinávci žijí nejdéle, sportují, nekouří a nepijí alkohol Životní úroveň Evropanů stoupá, průměrná mzda se každoročně zvyšuje. Prodlužuje se však i očekávaná délka života. Dnešní novorozenci mají velikou šanci dožít se vyššího věku než jejich prarodiče. Nejvyššího věku se dožívají občané bohatých zemí.

více

Jaké výhody přináší penzijní připojištění? - 26.8. 2011

Jaké výhody přináší penzijní připojištění? Vlastní penzijní připojištění je jednou z možností, jak se alespoň částečně finačně zajistit, aby odchodem do důchodu výrazně nepoklesla naše životní úroveň. Penzjiní připojištění je výhodné kvůli státnímu příspěveku (plánuje se jeho zvýšení) a možnosti nižší daňové povinnosti.

více

Jaké daně budete platit z pronájmu? - 25.5. 2011

Jaké daně budete platit z pronájmu? Každoročně přibývá seniorů, kteří si v penzi finančně přilepšují pronájmem nemovitosti. V budoucnu bude tento trend pokračovat, protože pronájem nemovitosti je v západní Evropě důležitým finančním zdrojem na penzi. Jaké jsou daňové povinnosti spojené s pronájmem nemovitosti?

více

Jak na dohodu o provedení práce? - 12.5. 2011

Jak na dohodu o provedení práce? Senioři si nejčastěji přivydělávají k důchodu (předčasnému i starobnímu) na dohodu o provedení práce. Z dohody se neplatí sociální ani zdravotní pojištění. Jak na dohodu?

více

stránky:  1 | 2 | 3
TOPlist