Návod, jak si vyřídit výhodné cestovní pojištění

1.červen 2016

Valašsko je úžasné, ale sami musíme uznat, že rozhodně není samo. Z Valašska je to například jen kousek na Slovensko, nedaleko není ani Rakousko nebo Maďarsko. Pokud se rozhodnete poznat krásy našich sousedních zemí, měli byste si na cestu přibalit i řádné cestovní pojištění. Máme pro vás návod, jak si s vyřízením pojistky poradit rychle a mít jistotu, že vás pojistka bude na cestách krýt!

Výhodnější varianta online 

Jestliže si rozumíteinternetem, rozhodněte se pro sjednání cestovního pojištění online. Ušetří vám to čas, protože vyřízení žádosti trvá jen několik minut. Těšte se i na úsporu finanční. Při online formě sjednání jsou pojišťovny vstřícnější a nabízí celou řadu bonusů nebo slev. Například pojišťovna Ergo nabízízákladní pojistce výhodné pojištění zavazadel, odpovědnosti i úrazu za pouhých 10 na den.

 

 

Mimochodempojištění odpovědnosti se vám vyplatí i v běžném životě. Za pojistku zaplatíte jen několik set korun za rok. Získáte jistotu, že za vás pojišťovna uhradí škody, které cizí osobě neúmyslně způsobíte. Pojištění odpovědnosti se vztahuje na škody na majetku, na zdraví i na finanční škody. Více se o této pojistce dozvíte tady.

Podmínky a pojistné limity

Při vyřizování vás musí zajímat VPP pro pojištění do zahraničí a také pojistné limity. V podmínkách si přečtěte, na jaké situace se pojištění vztahuje. Věnujte tomu pozornost, mimo jiné se dozvíte, kdy a jak je třeba kontaktovat asistenční službu. Nepodceňujte to! Pokud byste službu nezavolali, nemuselo by dojítpojistnému plnění. Kontakt na asistenční službu noste neustále u sebe.

 

 

Co se týče pojistných limitů, dejte si pozor na jejich výši. Cestovní pojištění pro cesty po Evropě by mělo mít limity ve výši 5 000 000 . Pojištěnívýhodnými limity stojí okolo 20 na den.

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist