Babičky a dědečkové na vnoučata nemají čas, cestují po Brně!

17.březen 2017

Možná jste to také postřehli. Vaši rodiče či prarodiče náhle nemají na vnoučata tolik času jako kdysi? Zatímco dříve jste se s návštěvou nemuseli ohlašovat, teď abyste čekali v pořadníku? Čím to je? Nebojte se, není to tím, že by babička s dědečkem přestali mít své vnoučky rádi. Jen se naučili využívat senior taxi, které je v Brně zaveze všude, kde chtějí.

 

Po pětašedesátce život nekončí

Po pětašedesáti letech jsou povinné zdravotní prohlídky u lékaře, aby senioři mohli dále usedat za volant. A to je jeden z důvodů, proč většina seniorů přijde o možnost řídit auto a s tím i o svobodu pohybu.

Najednou je potíž dostat se pro větší nákup nebo k lékaři. A proto není divu, že seniorům, kteří byli celý život zvyklí starat se sami o sebe, a nebýt nikomu přítěží teď dělá problém žádat své blízké o to, aby je zavezli na potřebná místa.

Jejich řešením tudíž může být buď hromadná doprava, která je však z řady důvodů nevyhovující, nebo senior taxi, které se může stát jejich běžným způsobem dopravy. A protože se City taxi Brno na dopravu seniorů v Brně specializuje, mohou se babičky i dědečkové bydlící v tomto velkoměstě znovu zapojit do společenského života.

V Brně jsou senioři zcela samostatní

Není nic lepšího než senior, který je i v pokročilém věku zcela samostatný. Aby senioři nemuseli žádat své příbuzné o zavezení k lékaři, mohou využít služeb senior taxi, které je dopraví všude tam, kde potřebují.

Nejvyužívanější jsou samozřejmě cesty k lékaři a na nákupy, senior taxi je však zaveze kdekoliv jinde. Většinou si senioři cestu se City taxi Brno zprvu jen vyzkouší, když ale zjistí, jak je to jednoduché, naučí se ji využívat častěji.  A to je možná důvodem, proč nemají tolik času na vnoučata jako dříve.

A proto nezoufejte! Pokud nyní nemají babička s dědečkem na vnoučata čas, nejspíš jen objevili  nový způsob cestování.  Buďte rádi, že jsou jako senioři zcela samostatní.  Až si služby City Taxi Brno naplno vyzkouší, třeba svá vnoučata vezmou na delší výlet!

A tip na závěr: při předložení senior pasu získávají senioři 17% slevu na jízdu.

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist