Jednoho letního dne jsme na Soláni potkali skupinu turistů. Byli již seniorského věku a obdivovali krásnou valašskou přírodu. Tu jeden senior pronesl tato slova:

„Tady na Valašsku jsem moc šťastný.“

Ostatní senioři se usmívali a byli taky šťastní. A tak jsme naše webové stránky nazvali www.stastniseniori.cz  Nejsou samozřejmě určeny jen seniorům, ale taky všem návštěvníkům a obyvatelům Valašska. Naše webové stránky jsou Valašským magazínem, ve kterém našim čtenářům pravidelně přinášíme zajímavé a aktuální informace o valašské přírodě, turistice a kultuře.

Náš magazín však není zaměřen pouze na Valašsko. Najdete zde taky rubriky Pranostiky a Zvyky a tradice a v rubrice ostatní se nachází několik set populárně-naučných a zábavných článků. Vybere si opravdu každý. Jsou zde například umístěny turistické články z Česka, Slovenska a Evropy, historické články, kreslené vtipy, zábavné testy a další.

Valašský magazín vede Petr Gola a v redakci působí taky Jiří Glet, oba zkušení publicisté, autoři několika knih. V našem magazínu si můžete umístit reklamu formou PR článku, inzerce, banneru, dle vašich požadavků. Základní reklamu lze pořídit již za 299 Kč. V případě zájmu o reklamu ve Valašském magazínu nás kontaktujte na našem emailu.

Vaše redakce

 

email: stastniseniori@centrum.cz

TOPlist