Život bez bariér - 6. ročník

2.srpen 2017

Jak usnadnit a zpříjemnit seniorům život? Chcete aktivně trávit důchodový věk? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení nebo jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby?

 

Odpovědi na tyto otázky najdete na výstavě Život bez bariér. Již 6. ročník výstavy se uskuteční ve dnech 10. až 12. listopadu 2017 na výstavišti Černou louka v Ostravě. Výstava je zaměřená na osoby s handicapem a seniory a jejím cílem je pomoci lidem s různými druhy handicapů, to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života, integrace do společnosti ve všech sférách jejich činnosti.

 

Na výstavě najdete pestrou nabídku firem poskytujících sociální a asistenční služby, úpravy bydlení, úpravy vozidel, možnosti trávení volného času a cestování, širokou škálu ortopedických a kompenzačních pomůcek, vozíčků, chodítek a mnoho dalšího.

 

Výstava bude probíhat současně s výstavou s názvem KREATIV, která nabídne nepřeberné množství workshopů, korálků, látek, materiálů a pomůcek pro tvoření. 

 

Jste srdečně zváni!

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist