Užijte si večer plný cimbálu, písniček a milého povídání Soirée Vasila Fridricha v Divadle Rokoko

8.leden 2014

sobotu 25. ledna 2014 si nenechte ujít příjemný večer plný cimbálu, písniček a milého povídání, který na malou chvilku přinese kousek Moravy přímo na Václavské náměstí. Od 21 hodin bude jeviště Divadla Rokoko patřit Vasilu Fridrichovi, který pro všechny milovníky moravské lidové písničky a dobrého vína připravuje svoje Soirée. Aby na to nebyl sám, pozval si jako hosty své dlouholeté kamarádyskvělého cimbalistu Michala Horsáka a zpěvačky Jitku Novotnou a Taťánu Roskovcovou.

„Já bych rád, aby to všichni vnímali nikoliv jako Soirée Vasila Fridricha, ale jako večírek, kde přeneseme kousek Slovácka, mého rodiště, do Rokoka. Bude tam od nás muzika, víno, možná i nějaká slivovice, a dobrá nálada importovaná od nás ze Slovácka do Prahy,zve všechny herec, kterýMěstských divadlech pražských působí od roku 2006 a již tento týden začne zkoušet novou roli Petra Bajzyinscenaci Bylo nás pět. Tu pro Divadlo ABC připravuje režisér Arnošt Goldflam.

současnosti hraje mj. v oblíbené inscenaci Želary, kterou můžeteDivadle Rokoko zhlédnout od 17 hodin před samotným Soirée. Obojí spojuje moravská lidová písnička a nejen to: „Skutečné Želary leží v místě, odkud pocházím,“ doplňuje Vasil Fridrich, pro něhož je cimbálová muzika srdeční záležitostí. Krom toho jeho pozvání přijali také Vasilovi kolegovéMěstských divadel pražských, kteřínímŽelarech hrají a rádi siním i s jeho hosty zazpívají.

Třetí Soirée Městských divadel pražskýchVasilem Fridrichem proběhnesobotu 25. ledna 2014 od 21 hodinDivadle Rokoko.

Vstupenky na Soirée Vasila Fridricha za cenu 220 koupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist