Svátek seniorů ve třech městech ČR

30.září 2011

Mezinárodní den seniorů se bude slavitBrně, Praze a Jihlavě. Prvního října totiž slavíme Svátek seniorů - je Mezinárodní den seniorů, který lidé na celém světě slavíod roku 1998.

Oslavy se budou konat ve velkém. V Brně, Praze a Jihlavě čeká tento víkend nejen seniory bohatý kulturní program plný písniček, povídání, tanců a známých osobností.

V sobotu prvního října můžete přijít do Brna na náměstí Svobody, kde vystoupí mimo jiné Květa Fialová, Naďa Konvalinková, Vladimír Hron, Naďa Urbánková, Jožka Šmukař, Pavel Dobeš a další.

V sobotu se bude slavit i v Praze, a to u nové budovy Národního muzea. Vystoupí tam takové hvězdy jako Felix Slováček nebo známá pěvecká dvojice Eva a Vašek.

Pokud upřednostňujete Jihlavu, můžete oslavit Svátek seniorů druhého října v OD City Park Jihlava. Čeká na vás vystoupení populární dvojice Eva a Vašek, Naďa Urbánková, Jiří Helán s Moravěnkou či Zuzana Gambová.

Myšlenka velkých oslav Svátku seniorů pochází od jihomoravské radní pro rodinu Marie Cackové, která je také autorkou projektu slevových karet Senior pas. Pořádající agentura Sun Drive proto letos poprvé připravila ve všech zmíněných městech zajímavý program a věří, že akce osloví co nejvíce lidí, a to nejen penzisty.  Svátek seniorů se tak může stát tradicí.

Podrobný program najdete na www.svateksenioru.cz.

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist