Čtenáři píší

Špičková kloubní výživa Pro zdravou hladinu cukru v krvi

Potřebujete vědět víc? Důchodová kalkulačka a poradna bezplatně!

ZA POCTIVÝM CHLEBEM A NEJMLADŠÍM HRADEM - 5.9. 2013

Prohlédneme si rychtu ve Zbečně a uvidíme ukázku pečení chleba. Podíváme se do nejmladšího českého hradu Červený Újezd a projdeme se po přilehlé zahradě se skanzenem.

více

Čachry s platebními kartami – jak se nestát jejich obětí - 5.9. 2013

Většina z nás považuje platební kartu tak nějak automaticky za bezpečnější, než nosit v peněžence větší objem „papírových“ peněz. Aby karta byla dobrý sluha a nestala se „špatným pánem“, dodržujte následující doporučení.

více

TIPY NA RODINNÉ BABÍ LÉTO V OLOMOUCI: PAMÁTKY, ZÁBAVA A NEZAPOMENUTELNÁ ATMOSFÉRA - 4.9. 2013

Výjimečné památky, rozlehlé parky a spoustu příležitostí k zábavě i relaxaci nabízí turistům moravská metropole Olomouc. Přicházející babí léto je ideálním obdobím, kdy mohou návštěvníci zjistit, proč slavný průvodce Lonely Planet zařadil toto místo k nejkrásnějším městům v Evropě. V tomto článku vám přinášíme sportovní i kulturní tipy, jak můžete v Olomouci strávit nezapomenutelné chvilky se svou rodinou.

více

„Je mi teprv 90! Teď to rozjedu!“ - 3.9. 2013

Luba Skořepová oslaví narozeniny v kavárně Divadla ABC.

více

DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ V OLOMOUCI: OPEN AIR OPERA I NETRADIČNÍ POZNÁVÁNÍ PAMÁTEK - 3.9. 2013

Už jen necelý měsíc zbývá do národního zahájení Dnů evropského dědictví. Letošní rok byla v tajném hlasování za pořadatele této významné akce vybrána Olomouc. O náročných přípravách pestrého programu a nejrůznějších doplňkových akcí jsme hovořili s vedoucím oddělení kultury, Radimem Schubertem.

více

Domácí monitoring pacientů dokáže ušetřit čas i finance, chybí však podpora státu a pojišťoven - 2.9. 2013

Reformy ministerstva zdravotnictví se věnují celé řadě oblastí, od vztahů mezi pojišťovnami až po úhrady stomatologických úkonů. Problematiku domácího monitoringu pacientů však stále řeší pouze okrajově a stát v této oblasti nepodniká žádná konkrétní opatření. Telemedicína přitom urychluje proces vyšetření a tím šetří finanční náklady.

více

Divadelní sezona 2013/14 je v Městských divadlech pražských ve znamení výjimečnosti - 1.9. 2013

Městská divadla pražská, aktuálně páté nejnavštěvovanější divadlo v České republice, chystají v divadelní sezóně 2013/2014 celkem šest premiér.

více

Den otevřených dveří ateliéru Malování a kreslení, o. s. - 21.8. 2013

Den otevřených dveří ateliéru Malování a kreslení, o. s. Ateliér Malování a kreslení, o. s. připravuje a zprostředkovává výtvarné kurzy již od roku 2009. Mezi účastníky kurzů patří nejen studenti vysokých a středních výtvarných škol, ale i laická veřejnost, senioři a děti.

více

JAK SNADNO ZAJISTIT FUNKČNÍ DOMÁCNOST - 13.8. 2013

Chcete se věnovat plně své práci nebo rodině? Inspirujte se zahraničním trendem a předejte zdlouhavé a namáhavé domácí práce odborníkům. Vypomohou vám s běžným i generálním úklidem. Služby jsou přitom finančně dostupné.

více

ŽIVOT BEZ BARIÉR 18. 10. – 20. 10. 2013 Výstaviště Černá louka Ostrava - 1.8. 2013

Jak aktivně strávit důchodový věk? Jak usnadnit a zpříjemnit seniorům život? Jak pomoci handicapovaným vést plnohodnotný život? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby?

více

Česká spořitelna má v krajských městech 77 bezbariérových poboček. - 1.7. 2013

Pražská organizace vozíčkářů zmapuje přístupnost bankomatů a poboček banky také ve všech městech ČR nad 25 tisíc obyvatel

více

PFČP opět ekonomicky nejvýkonnějším penzijním fondem - 1.7. 2013

Žebříček CZECH TOP 100 znovu vyhodnotil Penzijní fond České pojišťovny (PFČP) jako nejvíce prosperující penzijní fond roku 2012. PFČP obhájil svou pozici jedničky mezi společnostmi poskytujícími spoření na stáří již podeváté.

více

Muzeum lidových staveb v Kouřimi - ŘEMESLNÉ POHÁDKOVÉ LÉTO VE SKANZENU - 13.6. 2013

více

Co čeká cestovky a turisty v létě 2013 - 11.6. 2013

Čím horší počasí panuje doma, tím jižnější destinace si Češi vybírají pro svou dovolenou. Počasí na lidi psychologicky působí, a tak se v současné době více ptají po zájezdech na místa, jako jsou Turecko, Kypr, Egypt nebo jižní řecké ostrovy Kréta či slunný Rhodos.

více

MESTSKÁ KNIŽNICA V BRATISLAVE j ú n 2 0 1 3 - 5.6. 2013

Podívejte se na zajímavý červnový program, který pořádá Mestská knižnica v Bratislave.

více

Na sjednání druhého pilíře s GARANCÍ zbývá již jen měsíc - 4.6. 2013

Lidé starší 35 let mohou uzavřít důchodové spoření jen do 30. června letošního roku. Tímto dnem také končí unikátní nabídka tříleté GARANCE ve II. pilíři od Penzijní společnosti České pojišťovny (PSČP).

více

První odhady: 3000 škod za desítky milionů - 4.6. 2013

Voda na mnoha místech ještě neopadla a mapování a sčítání škoda je teprve v začátcích, ale podle prvních odhadů ČSOB Pojišťovna předpokládá, že jí klienti nahlásí v souvislosti s povodněmi zhruba 3000 škod za desítky milionů korun.

více

Povodně 2013 – první odhad škod - 4.6. 2013

První hrubé odhady pojišťovny Generali počítají se dvěma tisícovkami škod za 150 milionů korun. Pro konečný účet bude rozhodující další vývoj počasí. Na řadě míst republiky totiž velká voda ještě nekulminovala.

více

Jen 23 % občanů by si zvolilo výplatu důchodu na 20 let, v případě úmrtí je přitom součástí dědictví - 3.6. 2013

Pouze 23 % občanů upřednostňuje dvacetileté výplatní schéma svého důchodu z II. pilíře. Vyplývá to z analýzy výsledků komplexní důchodové kalkulačky nezávislého portálu DůchodováReforma.cz. Podle aktuální legislativy má přitom výplata penze po dobu 20 let oproti doživotní rentě tu výhodu, že v případě úmrtí účastníka během výplatní fáze přechází naspořené prostředky na jeho dědice.

více

Do zahraničí zmizí o prázdninách skoro pětina Čechů, nejčastěji na osm dnů - 2.6. 2013

Na přelomu července a srpna každoročně zmizí z pracovišť 17 % Čechů, kteří vyrážejí na zahraniční dovolenou. Nejméně lidí - pouhá 4 % populace - si naopak plánuje zájezdy na přelomu listopadu a prosince.Vyplývá to ze statistik cestovního pojištění Generali.

více

Plné penzi odzvonilo. Vytlačila ji nabídka all inclusive - 1.6. 2013

Najít v katalogu české cestovní kanceláře zájezd s plnou penzí znamená dnes už skoro detektivní pátrání. Zkratku PP nahradila AI čili all inclusive. Vzít doslova český překlad „vše zahrnuto v ceně“ ale může znamenat velké zklamání.

více

Zveme vás na první ročník multižánrového festivalu pro všechny, kteří toho od života stále hodně čekají - 19.5. 2013

více

Umíte správně třídit neobvyklý odpad? - 29.4. 2013

Většina z nás již dokáže běžný odpad roztřídit bez zaváhání. Do zelených kontejnerů patří sklo, modrým náleží starý papír a do žlutých odnášíme plast.

více

Zájem českých seniorů vycestovat přes speciální programy stoupl za letošek o 19 % - 29.4. 2013

Čeští turisté ve věku nad padesát pět let projevili v letošním roce o pětinu vyšší zájem o dovolené v zahraničí, které jsou zařazeny do slevových senior programů.

více

Daňový odpočet u životního pojištění je nejvýhodnější při tisícikorunovém příspěvku - 11.4. 2013

Díky daňovým úlevám na životním pojištění si lidé mohou ročně odečíst až 1 800 korun z daně z příjmu. Jen klienti poradenské společnosti DataLife si letos odečetli přes 65 milionu korun.

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
TOPlist