Čtenáři píší

Špičková kloubní výživa Pro zdravou hladinu cukru v krvi

Zahájena charitativní aukce plakátů Willow Bader - 1.10. 2013

Městská divadla pražská draží plakáty vytištěné u příležitosti premiéry inscenace Drž mě pevně, miluj mě zlehka. Jejich autorkou je manželka Roberta Fulghuma Willow Bader, která je v Divadle ABC vlastnoručně podepsala. Výtěžek bude věnován Centru Paraple, jež pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy.

více

Nejen dnes na Mezinárodní den seniorů zveme dříve narozené do nových center počítačových znalostí v Kolíně a Českém Brodě - 1.10. 2013

Zkušení lektoři v nich od září předávají znalosti v oblastech, o které mají účastníci kurzů zájem. Dosud naše nabídka zaujala asi tři desítky lidí, kteří již začali docházet pravidelně.

více

STŘEDOČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA V KLADNĚ - TÝDEN KNIHOVEN - 26.9. 2013

více

DĚTSKÝ DEN S VÍLOU IZERÍNOU NA JIZERCE - 26.9. 2013

Každé hory mají svého ochránce. Tak nám to nedalo a začali jsme pátrat po tom, koho uctívali v Jizerských horách naši předkové. Jedna pohádková bytost tu je od velmi dávných časů. Je to víla Izerína.

více

Monty Pythoni a Lakomá Barka oslaví stovku na prknech Městských divadel pražských - 26.9. 2013

Příští týden oslaví Městská divadla pražská hned dvoje kulatiny. 1. října se dočká své sté reprízy Monty Pythonův létající kabaret, jevištní podoba skečů slavné britské komediální skupiny. A hned 2. října oslaví stovku také rozverná pohádka Lakomá Barka. V divadlech ABC a Rokoko to v letošní sezoně nejsou zdaleka poslední kulaté reprízy.

více

Divadlo ABC pokřtí CD Bedřich Smetana: The Greatest Hits - 22.9. 2013

V pondělí 23. září proběhne v Divadle ABC slavnostní křest nového CD Bedřich Smetana: The Greatest Hits s písněmi ze stejnojmenné inscenace v podání herců Městských divadel pražských.

více

ŽIVOT BEZ BARIÉR 18. – 20. 10. 2013 Výstaviště Černá louka Ostrava - 18.9. 2013

Jak aktivně trávit důchodový věk? Jak usnadnit a zpříjemnit seniorům život? Jak pomoci handicapovaným vést plnohodnotný život? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby?

více

Soirée Veroniky Gajerové a jejích hostů - 18.9. 2013

Veronika Gajerová se 7. října v Divadle Rokoko představí jako zpěvačka. Spolu se svými hosty Veronikou Kubařovou, Martinem Písaříkem, Hanušem Borem nebo Zbigniewem Kalinou zazpívá písně z divadelních představení, ale také skladby z pera Jiřího Janoucha.

více

Získejte plakát s podpisem Roberta Fulghuma, Aukce plakátů Willow Bader 1. – 10. října - 18.9. 2013

Emoce, síla, vášeň. To vše vyzařuje z ohnivých obrazů malířky Willow Bader. Městská divadla pražská a nakladatelství Argo nabídnou jedinečnou příležitost získat reprodukce maleb s vlastnoručním podpisem autorky.

více

Struny podzimu oslaví 18. narozeniny s hvězdným obsazením – v čele s Barbarou Hannigan, Waynem Shorterem či Danielem Hopem - 13.9. 2013

Festival Struny podzimu vyznačující se vybraným vkusem, světovou dramaturgií a žánrově otevřenou vizí zaujímá v osmnáctém roce existence opět místo mezi špičkovými světovými hudebními festivaly. Své renomé potvrdí i letos. Mezi 23. zářím a 9. listopadem představí hvězdné interprety i odvážné projekty.

více

Shirley Valentine Simony Stašové oslaví 400. reprízu - 13.9. 2013

One woman show Simony Stašové Shirley Valentine oslaví ve čtvrtek 19. září v Divadle ABC 400. reprízu. Bravurní komedie Willyho Russella o hledání sebe sama měla premiéru v roce 2008 a od té doby se stala jednou z nejoblíbenějších inscenací Městských divadel pražských.

více

Jak, kam a s kým? Investice rostou, o podílové fondy se zajímá stále více lidí - 12.9. 2013

Objem majetku investovaný přes investiční fondy v České republice stále roste. Podle analýzy Asociace pro kapitálový trh ČR se od začátku roku zvýšil o 5,69 % na celkových 933, 505 miliardy Kč. Na následujících řádcích najdete odpovědi na čtyři nejčastější otázky, které si kladou začínající privátní investoři.

více

Putovní výstava o životním prostředí Quo vadis, Scientia? bude od čtvrtka k vidění ve Středočeské vědecké knihovně v Kladně - 10.9. 2013

Výstava Quo vadis, Scientia? bude zájemcům přístupna od 12. do 24. 9. vždy během otevírací doby knihovny.

více

ZA POCTIVÝM CHLEBEM A NEJMLADŠÍM HRADEM - 5.9. 2013

Prohlédneme si rychtu ve Zbečně a uvidíme ukázku pečení chleba. Podíváme se do nejmladšího českého hradu Červený Újezd a projdeme se po přilehlé zahradě se skanzenem.

více

Čachry s platebními kartami – jak se nestát jejich obětí - 5.9. 2013

Většina z nás považuje platební kartu tak nějak automaticky za bezpečnější, než nosit v peněžence větší objem „papírových“ peněz. Aby karta byla dobrý sluha a nestala se „špatným pánem“, dodržujte následující doporučení.

více

TIPY NA RODINNÉ BABÍ LÉTO V OLOMOUCI: PAMÁTKY, ZÁBAVA A NEZAPOMENUTELNÁ ATMOSFÉRA - 4.9. 2013

Výjimečné památky, rozlehlé parky a spoustu příležitostí k zábavě i relaxaci nabízí turistům moravská metropole Olomouc. Přicházející babí léto je ideálním obdobím, kdy mohou návštěvníci zjistit, proč slavný průvodce Lonely Planet zařadil toto místo k nejkrásnějším městům v Evropě. V tomto článku vám přinášíme sportovní i kulturní tipy, jak můžete v Olomouci strávit nezapomenutelné chvilky se svou rodinou.

více

„Je mi teprv 90! Teď to rozjedu!“ - 3.9. 2013

Luba Skořepová oslaví narozeniny v kavárně Divadla ABC.

více

DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ V OLOMOUCI: OPEN AIR OPERA I NETRADIČNÍ POZNÁVÁNÍ PAMÁTEK - 3.9. 2013

Už jen necelý měsíc zbývá do národního zahájení Dnů evropského dědictví. Letošní rok byla v tajném hlasování za pořadatele této významné akce vybrána Olomouc. O náročných přípravách pestrého programu a nejrůznějších doplňkových akcí jsme hovořili s vedoucím oddělení kultury, Radimem Schubertem.

více

Domácí monitoring pacientů dokáže ušetřit čas i finance, chybí však podpora státu a pojišťoven - 2.9. 2013

Reformy ministerstva zdravotnictví se věnují celé řadě oblastí, od vztahů mezi pojišťovnami až po úhrady stomatologických úkonů. Problematiku domácího monitoringu pacientů však stále řeší pouze okrajově a stát v této oblasti nepodniká žádná konkrétní opatření. Telemedicína přitom urychluje proces vyšetření a tím šetří finanční náklady.

více

Divadelní sezona 2013/14 je v Městských divadlech pražských ve znamení výjimečnosti - 1.9. 2013

Městská divadla pražská, aktuálně páté nejnavštěvovanější divadlo v České republice, chystají v divadelní sezóně 2013/2014 celkem šest premiér.

více

JAK SNADNO ZAJISTIT FUNKČNÍ DOMÁCNOST - 13.8. 2013

Chcete se věnovat plně své práci nebo rodině? Inspirujte se zahraničním trendem a předejte zdlouhavé a namáhavé domácí práce odborníkům. Vypomohou vám s běžným i generálním úklidem. Služby jsou přitom finančně dostupné.

více

ŽIVOT BEZ BARIÉR 18. 10. – 20. 10. 2013 Výstaviště Černá louka Ostrava - 1.8. 2013

Jak aktivně strávit důchodový věk? Jak usnadnit a zpříjemnit seniorům život? Jak pomoci handicapovaným vést plnohodnotný život? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby?

více

Česká spořitelna má v krajských městech 77 bezbariérových poboček. - 1.7. 2013

Pražská organizace vozíčkářů zmapuje přístupnost bankomatů a poboček banky také ve všech městech ČR nad 25 tisíc obyvatel

více

PFČP opět ekonomicky nejvýkonnějším penzijním fondem - 1.7. 2013

Žebříček CZECH TOP 100 znovu vyhodnotil Penzijní fond České pojišťovny (PFČP) jako nejvíce prosperující penzijní fond roku 2012. PFČP obhájil svou pozici jedničky mezi společnostmi poskytujícími spoření na stáří již podeváté.

více

Muzeum lidových staveb v Kouřimi - ŘEMESLNÉ POHÁDKOVÉ LÉTO VE SKANZENU - 13.6. 2013

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
TOPlist