Čtenáři píší

Špičková kloubní výživa Pro zdravou hladinu cukru v krvi

MESTSKÁ KNIŽNICA V BRATISLAVE - Január 2014 - 15.1. 2014

více

Speciál pro rodiče: II. pololetí je tady, obnovte školákovi psací potřeby a kupte nové přezůvky - 14.1. 2014

Nový rok je čerstvým startem také pro vašeho školáka. Přestože jste v září investovali potřebnou částku do pořízení školních pomůcek, již v průběhu ledna může být stav psacích potřeb, aktovky či pracovního koutku nevyhovující. Zjistěte tedy, zda má vaše dítě pro následující pololetí adekvátní vybavení, které ho podpoří v dosahování ideálních studijních výsledků. V následujícím článku vám dáme tipy, na co se zaměřit.

více

Státní zámek Rájec nad Svitavou - 14.1. 2014

Kulturní dění 2014 - státní zámek Rájec nad Svitavou

více

DataLife: Nákup drahých kovů u nás loni vzrostl o 1470 %. Hypoték přibylo dvojnásobně - 13.1. 2014

Finančně poradenská společnost DataLife loni zaznamenala rekordní nárůst investic svých klientů do drahých kovů, které začala nabízet v polovině roku. Oproti roku 2012 investice do zlata a stříbra stouply o 1470 %. Dařilo se i v oblasti hypoték. Tam klienti sjednali o 114 % více smluv než v předešlém roce.

více

Vyrazte s kamarádkou na dámskou jízdu - 13.1. 2014

V sobotu 18. ledna od 17 hodin můžete s kamarádkou vyrazit na Dámskou jízdu do Divadla Rokoko. Odpočinkový večer zahájí skvělá komedie Perplex. Po představení předvedou herci Veronika Kubařová, Lenka Zbranková, Jiří Hána a Viktor Dvořák modely značky Czech Losers, v divadelní kavárně na vás čeká bohatá tombola, prezentace šperků a kosmetiky, vizážistka, kartářka či fotokoutek. Večerem budou provázet Veronika Kubařová a Martin Písařík.

více

Užijte si večer plný cimbálu, písniček a milého povídání Soirée Vasila Fridricha v Divadle Rokoko - 8.1. 2014

V sobotu 25. ledna 2014 si nenechte ujít příjemný večer plný cimbálu, písniček a milého povídání, který na malou chvilku přinese kousek Moravy přímo na Václavské náměstí. Od 21 hodin bude jeviště Divadla Rokoko patřit Vasilu Fridrichovi, který pro všechny milovníky moravské lidové písničky a dobrého vína připravuje svoje Soirée.

více

Zájem o First Minute zájezdy se zdvojnásobil, 30 % Čechů volí dovolenou v Řecku - 6.1. 2014

Poptávka po nákupu dovolených na letní sezónu meziročně vzrostla o 110 %. Ukázaly to statistiky prodeje First Minute zájezdů u cestovní agentury Invia z období od 1. října do 31. prosince 2013. Češi s předstihem pořizují nejčastěji pobyty na řecké ostrovy, které tvoří 30 % z celkové poptávky. Nabídka prodeje zájezdů s výraznými slevami oproti katalogovým cenám potrvá do konce ledna.

více

Městská knihovna v Praze - program na leden - 21.12. 2013

Zveřejňujeme přehled kulturních akcí v Městské knihovně v Praze v lednu 2014, které by Vás mohly zajímat.

více

Cestování není nuda aneb 15 neuvěřitelných dotazů při prodeji dovolených - 20.12. 2013

Na dovolenou vyrážíme za odpočinkem a pro získání neuvěřitelných zážitků. Ty ale zažívají i samotní prodejci zájezdů. V období Vánoc jsme připravili 15 humorných dotazů klientů cestovní agentury Invia, které vás zaručeně pobaví.

více

Vánoční tip: Prožijte spokojené svátky i během klimakteria. Omezte alkohol, tuky a jednoduché cukry - 19.12. 2013

Vánoční svátky jsou každoročně symbolem ovocných punčů, pečených kaštanů, spousty cukroví a velkého množství tučného a mastného jídla. To se může projevit nejen příbytkem na váze, ale i zdravotními problémy. Proto by se ženy v období klimakteria měly přes svátky zaměřit na to, co konzumují a také v jakém množství. Při nekontrolovaném příjmu potravy se u nich mohou v závislosti na hormonální nerovnováze dostavit nevolnosti, zvýšená nespavost či třeba návaly horka. V tomto článku poradíme, čeho se mají ženy o Vánocích vyvarovat, aby se u nich projevy klimakteria nezhoršily a mohly tak prožít svátky ve zdraví.

více

Šťastné a veselé bez zažívacích potíží a kil navíc? Víme, jak toho dosáhnout - 19.12. 2013

Že jsou Vánoce svátky klidu a míru, se v dnešní době dá říci jen stěží. Stres, který většinou prožíváme v období adventu, abychom vše stihli připravit, vystřídá přejídání a lenošení u televize. Nadmíra jídla, sladkostí a alkoholu, nedostatek pohybu a nervové vypětí znamená pro naše tělo velkou zátěž. Po Vánocích se pak často potýkáme s nadváhou nebo zažívacími obtížemi. Máme pro vás několik rad a tipů, jak si Vánoce užít a přitom co nejvíce zmírnit negativní dopad vánočního mlsání na naše zdraví.

více

SENVIA - nabídka výletů - 16.12. 2013

Zveřejňujeme informace k lednovým výletům sdružení SENVIA. Tentokrát do Mělníka a pro velký zájem opět lázně Toušeň s
procedurou dle vlastního výběru.

více

Vánoční průvodce nákupem: Kloubní výživa jako dárek? - 16.12. 2013

V období Vánoc a shánění dárků pro své blízké častěji narážíme na reklamy, které upozorňují na produkty pro péči o klouby a podporu pohybového aparátu.

více

Bankovní smlouvy podle nového občanského zákoníku: srozumitelně a nic pod čarou - 11.12. 2013

Srozumitelnost, žádné překvapivé informace drobným písmem a možnost vypovědět smlouvu při změnách všeobecných podmínek. Tyto tři hlavní změny přináší nový občanský zákoník v oblasti bankovních smluv. Klienti tím získají větší ochranu proti nekalým praktikám, tvrdí odborníci z finančně poradenské společnosti DataLife.

více

Malá neziskovka ze Středočeského kraje na audienci u maltského prezidenta - 11.12. 2013

Na začátku prosince vyjela tříčlenná delegace občanského sdružení M’am‘aloca na Maltu. Zavedl nás tam komunitární projekt EU Grundtvig (v rámci Programu celoživotního učení) s tématem hledání cest k aktivizaci starších lidí, tj. 50+.

více

Odpočiňte si po vánočním stresu Dámská jízda v Divadle Rokoko - 11.12. 2013

Na sobotu 18. ledna od 17 hodin chystají Městská divadla pražská oblíbenou Dámskou jízdu v Divadle Rokoko. Odpočinkový večer pro ženy zahájí skvělá absurdní komedie Perplex.

více

Investice v roce 2014 - 10.12. 2013

Pasivní příjem je pro všechny občany velmi oblíbený, neboť je bez přímé aktivní práce. Investice do nemovitosti za účelem jejího dalšího pronájmu nebo do cenných papírů jsou rok od roku více populární. S čím však počítat při investicích do nemovitostí a cenných papírů v roce 2014 s ohledem na daňové změny?

více

MESTSKÁ KNIŽNICA V BRATISLAVE december 2013 - 9.12. 2013

MESTSKÁ KNIŽNICA V BRATISLAVE - vybraný program na december 2013

více

České Vánoce oslaví 50. reprízu - 6.12. 2013

Jak to asi mohlo vypadat, když do nejmenované vsi kdesi v České kotlině dorazila zpráva o narození spasitele? Na to vám odpoví rodinné představení České Vánoce, které 14. prosince oslaví v Divadle ABC svou 50. reprízu. Vedle oblíbených i méně známých koled a atmosféry plné vánoční nostalgie se můžete těšit i na komické situace a dialogy. Součástí představení budou již tradičně také trhy neziskových organizací.

více

Program akcí MKP na prosinec 2013 - 2.12. 2013

Přehled kulturních akcí v Městské knihovně v Praze v prosinci 2013, které by Vás mohly zajímat.

více

Zájem o exotiku letos vzrostl o 66 %, Češi nejčastěji míří na Kapverdy - 27.11. 2013

Čeští turisté si v letošním roce pořídili o 66 % více zájezdů do exotických destinací než ve stejném období loňského roku. Nejoblíbenější je dovolená na Kapverdských ostrovech, kterou volí 20 % turistů. Vyplývá to z aktuálních statistik cestovní agentury Invia. Češi letos investují do exotické dovolené v průměru 29 796 Kč na osobu, což je o 532 Kč méně než v loňském roce.

více

Na Adventní písně od středověku až po současnost láká dílna Hlasohledu již tuto neděli - 27.11. 2013

Příležitost alespoň na chvíli uniknout všudypřítomnému předvánočnímu shonu a nechat se unést inspirativní duchovní silou dávných adventních písní nabízí centrum pro práci s lidským hlasem Hlasohled. O první adventní neděli, 1. prosince, se uskuteční další z pěveckých dílen, která tentokrát nabídne účastníkům pestré podoby adventní hudby sahající od středověku až do současnosti.

více

Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko pro malé i velké - 27.11. 2013

V sobotu 7. prosince mohou rodiče s dětmi a každý, kdo se chce naladit na vánoční atmosféru, vyrazit na třetí ročník Vánočního festivalu do divadel ABC a Rokoko. Festival nabídne divákům čtyři představení s vánoční tematikou a bohatý doprovodný program.

více

Edith The Show připomene v Praze a Brně malou dámu velkého srdce – Edith Piaf - 27.11. 2013

Francouzský šanson je fenomén, který od poloviny minulého století tvoří jeden z pilířů moderní hudební kultury. Písně plné krásných melodií a zpravidla poetických textů vzbuzují nadále velké emoce. 4. prosince v podle očekávání vyprodané pražské Hybernii a 5. prosince v brněnském Bobycentru budou mít diváci možnost si připomenout 50. výročí úmrtí Edith Piaf – ženy, jejíž pozice královny šansonu je bezpochyby nesmrtelná. Před tuzemské publikum po tyto dva prosincové večery přestoupí aktéři veleúspěšného projektu Edith The Show.

více

Bude předdůchod nutností? - 21.11. 2013

Doplňkové penzijní spoření je státem podporovaný finanční produkt, který tvoří III. pilíř důchodového systému. Při dostatečné měsíční finanční úložce čerpají klienti řadu výhod. Možná tou nejdůležitější je možnost odchodu do tzv. předdůchodu.

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
TOPlist