Čtenáři píší

Špičková kloubní výživa Pro zdravou hladinu cukru v krvi

Potřebujete vědět víc? Důchodová kalkulačka a poradna bezplatně!

A R C H I V M Ě S T A P L Z N Ě - přednášky únor - 10.2. 2014

více

Věnujete se lehkému hazardu? Neutraťte víc než 15 % z výplaty - 4.2. 2014

Lehký hazard, hry či sázky jsou staré jako lidstvo samo a zdaleka ne každý, kdo se jim věnuje, se automaticky stane gamblerem. Záleží na osobnostních dispozicích, psychickém stavu i mnoha vnějších okolnostech. Přesto existují lidé, kteří kouzlu hraní podlehnou. V tomto článku přinášíme seznam základních příznaků, podle kterých lze poznat, že se hra pro zábavu začíná měnit v závislost. Pokud u sebe nebo svých blízkých pozorujete některý z uvedených symptomů, je načase vyhledat odbornou pomoc.

více

Veletrh zdravého životního stylu se na své 10. výročí rozrůstá a zaměřuje se na ženy - 28.1. 2014

Termín Festivalu Evolution, který zahrnuje veletrhy Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Alternativa a Inspirace, si zapisují zájemci o novinky, trendy a inspiraci pro zdravý a aktivní život do svých diářů už deset let. Jubilejní ročník mezinárodní akce, jíž se zúčastňují přední firmy z oblasti výživy, biopotravin nebo osobnostního růstu, se letos uskuteční na Výstavišti v pražských Holešovicích od 11. do 13. dubna.

více

Městská knihovna v Praze - únorový program - 23.1. 2014

více

Activa loni zaznamenala obrat 1,6 miliardy, zvýšený zájem byl o produkty na míru a kotoučky do platebních terminálů - 23.1. 2014

Společnost Activa zaznamenala v roce 2013 obrat 1,642 miliardy, což představuje meziroční nárůst o 34 milionů korun. Vyplývá to z nejnovějších statistik společnosti, které hodnotí uplynulých 12 měsíců. Nejvýraznější nárůst poptávky přitom zaznamenala Activa v případě zboží mimo standardní katalogovou nabídku, pořízené na míru zákazníkovi. Poptávku ovlivnila také instalace nových platebních terminálů.

více

Národní zemědělské muzeum Praha (Praha 7 – Letná, Kostelní 44) - 23.1. 2014

V á s s r d e č n ě z v e k prohlídce svých stálých expozic i krátkodobých výstav (otevřeno denně, mimo pondělí, od 9 do 17 hod.)

více

S dobrým pojištěním eliminujeme rizika - 21.1. 2014

Od ledna letošního roku platí nový občanský zákoník, který ovlivňuje každodenní život nás všech. Nová úprava se dotýká i pojistných smluv, posilují se práva občana, např. formou plnění za nemateriální újmu. Kvalitní životní a neživotní pojištění by nemělo v žádné rodině chybět.

více

Více než 60 % Čechů nad 45 let trpí bolestí kloubů. Péče přitom není náročná - 20.1. 2014

Bolesti kloubů provázejí životem nejméně každého druhého člověka v naší zemi. Často jsou zaviněny nevyváženou stravou, nepřiměřenou zátěží nebo naopak přehnanými sportovními výkony. Nepřekvapují proto statistiky, podle kterých kloubní výživu užívají alespoň jednou ročně i mladí lidé. Ve spolupráci s MUDr. Radomírem Holibkou, Ph.D., předním českým ortopedem a lékařem mnoha vrcholových sportovců, jsme různým věkovým skupinám na míru připravili užitečné rady, jak pečovat o své klouby.

více

MESTSKÁ KNIŽNICA V BRATISLAVE - Január 2014 - 15.1. 2014

více

Speciál pro rodiče: II. pololetí je tady, obnovte školákovi psací potřeby a kupte nové přezůvky - 14.1. 2014

Nový rok je čerstvým startem také pro vašeho školáka. Přestože jste v září investovali potřebnou částku do pořízení školních pomůcek, již v průběhu ledna může být stav psacích potřeb, aktovky či pracovního koutku nevyhovující. Zjistěte tedy, zda má vaše dítě pro následující pololetí adekvátní vybavení, které ho podpoří v dosahování ideálních studijních výsledků. V následujícím článku vám dáme tipy, na co se zaměřit.

více

Státní zámek Rájec nad Svitavou - 14.1. 2014

Kulturní dění 2014 - státní zámek Rájec nad Svitavou

více

DataLife: Nákup drahých kovů u nás loni vzrostl o 1470 %. Hypoték přibylo dvojnásobně - 13.1. 2014

Finančně poradenská společnost DataLife loni zaznamenala rekordní nárůst investic svých klientů do drahých kovů, které začala nabízet v polovině roku. Oproti roku 2012 investice do zlata a stříbra stouply o 1470 %. Dařilo se i v oblasti hypoték. Tam klienti sjednali o 114 % více smluv než v předešlém roce.

více

Vyrazte s kamarádkou na dámskou jízdu - 13.1. 2014

V sobotu 18. ledna od 17 hodin můžete s kamarádkou vyrazit na Dámskou jízdu do Divadla Rokoko. Odpočinkový večer zahájí skvělá komedie Perplex. Po představení předvedou herci Veronika Kubařová, Lenka Zbranková, Jiří Hána a Viktor Dvořák modely značky Czech Losers, v divadelní kavárně na vás čeká bohatá tombola, prezentace šperků a kosmetiky, vizážistka, kartářka či fotokoutek. Večerem budou provázet Veronika Kubařová a Martin Písařík.

více

Užijte si večer plný cimbálu, písniček a milého povídání Soirée Vasila Fridricha v Divadle Rokoko - 8.1. 2014

V sobotu 25. ledna 2014 si nenechte ujít příjemný večer plný cimbálu, písniček a milého povídání, který na malou chvilku přinese kousek Moravy přímo na Václavské náměstí. Od 21 hodin bude jeviště Divadla Rokoko patřit Vasilu Fridrichovi, který pro všechny milovníky moravské lidové písničky a dobrého vína připravuje svoje Soirée.

více

Zájem o First Minute zájezdy se zdvojnásobil, 30 % Čechů volí dovolenou v Řecku - 6.1. 2014

Poptávka po nákupu dovolených na letní sezónu meziročně vzrostla o 110 %. Ukázaly to statistiky prodeje First Minute zájezdů u cestovní agentury Invia z období od 1. října do 31. prosince 2013. Češi s předstihem pořizují nejčastěji pobyty na řecké ostrovy, které tvoří 30 % z celkové poptávky. Nabídka prodeje zájezdů s výraznými slevami oproti katalogovým cenám potrvá do konce ledna.

více

Městská knihovna v Praze - program na leden - 21.12. 2013

Zveřejňujeme přehled kulturních akcí v Městské knihovně v Praze v lednu 2014, které by Vás mohly zajímat.

více

Cestování není nuda aneb 15 neuvěřitelných dotazů při prodeji dovolených - 20.12. 2013

Na dovolenou vyrážíme za odpočinkem a pro získání neuvěřitelných zážitků. Ty ale zažívají i samotní prodejci zájezdů. V období Vánoc jsme připravili 15 humorných dotazů klientů cestovní agentury Invia, které vás zaručeně pobaví.

více

Vánoční tip: Prožijte spokojené svátky i během klimakteria. Omezte alkohol, tuky a jednoduché cukry - 19.12. 2013

Vánoční svátky jsou každoročně symbolem ovocných punčů, pečených kaštanů, spousty cukroví a velkého množství tučného a mastného jídla. To se může projevit nejen příbytkem na váze, ale i zdravotními problémy. Proto by se ženy v období klimakteria měly přes svátky zaměřit na to, co konzumují a také v jakém množství. Při nekontrolovaném příjmu potravy se u nich mohou v závislosti na hormonální nerovnováze dostavit nevolnosti, zvýšená nespavost či třeba návaly horka. V tomto článku poradíme, čeho se mají ženy o Vánocích vyvarovat, aby se u nich projevy klimakteria nezhoršily a mohly tak prožít svátky ve zdraví.

více

Šťastné a veselé bez zažívacích potíží a kil navíc? Víme, jak toho dosáhnout - 19.12. 2013

Že jsou Vánoce svátky klidu a míru, se v dnešní době dá říci jen stěží. Stres, který většinou prožíváme v období adventu, abychom vše stihli připravit, vystřídá přejídání a lenošení u televize. Nadmíra jídla, sladkostí a alkoholu, nedostatek pohybu a nervové vypětí znamená pro naše tělo velkou zátěž. Po Vánocích se pak často potýkáme s nadváhou nebo zažívacími obtížemi. Máme pro vás několik rad a tipů, jak si Vánoce užít a přitom co nejvíce zmírnit negativní dopad vánočního mlsání na naše zdraví.

více

SENVIA - nabídka výletů - 16.12. 2013

Zveřejňujeme informace k lednovým výletům sdružení SENVIA. Tentokrát do Mělníka a pro velký zájem opět lázně Toušeň s
procedurou dle vlastního výběru.

více

Vánoční průvodce nákupem: Kloubní výživa jako dárek? - 16.12. 2013

V období Vánoc a shánění dárků pro své blízké častěji narážíme na reklamy, které upozorňují na produkty pro péči o klouby a podporu pohybového aparátu.

více

Bankovní smlouvy podle nového občanského zákoníku: srozumitelně a nic pod čarou - 11.12. 2013

Srozumitelnost, žádné překvapivé informace drobným písmem a možnost vypovědět smlouvu při změnách všeobecných podmínek. Tyto tři hlavní změny přináší nový občanský zákoník v oblasti bankovních smluv. Klienti tím získají větší ochranu proti nekalým praktikám, tvrdí odborníci z finančně poradenské společnosti DataLife.

více

Malá neziskovka ze Středočeského kraje na audienci u maltského prezidenta - 11.12. 2013

Na začátku prosince vyjela tříčlenná delegace občanského sdružení M’am‘aloca na Maltu. Zavedl nás tam komunitární projekt EU Grundtvig (v rámci Programu celoživotního učení) s tématem hledání cest k aktivizaci starších lidí, tj. 50+.

více

Odpočiňte si po vánočním stresu Dámská jízda v Divadle Rokoko - 11.12. 2013

Na sobotu 18. ledna od 17 hodin chystají Městská divadla pražská oblíbenou Dámskou jízdu v Divadle Rokoko. Odpočinkový večer pro ženy zahájí skvělá absurdní komedie Perplex.

více

Investice v roce 2014 - 10.12. 2013

Pasivní příjem je pro všechny občany velmi oblíbený, neboť je bez přímé aktivní práce. Investice do nemovitosti za účelem jejího dalšího pronájmu nebo do cenných papírů jsou rok od roku více populární. S čím však počítat při investicích do nemovitostí a cenných papírů v roce 2014 s ohledem na daňové změny?

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
TOPlist