Čtenáři píší

Špičková kloubní výživa Pro zdravou hladinu cukru v krvi

Životní pojištění snižuje zdanění - 18.3. 2014

Rodinné zajištění pro případ nečekaných životních událostí nabývá rok od roku na významu. Kvalitní životní pojištění by nemělo v rodinném plánování chybět. Životní pojištění je navíc státem podporováno.

více

Herec Jiří Klem oslaví 70. narozeniny - 16.3. 2014

Herec s uhrančivým hlasem Jiří Klem oslaví 18. března sedmdesáté narozeniny, a to aktivně na jevišti v představení Sen čarovné noci. Oficiální blahopřání mu ale Městská divadla pražská chystají na čtvrtek 20. března, kdy se hraje Pan Kaplan má třídu rád. Popřát na jeviště mu přijde ředitel Městských divadel pražských Ondřej Zajíc a umělecký šéf Petr Svojtka.

více

Agentura Brnokoncert přiváží 26. března 2014 do brněnského KC Semilasso výjimečné představení SAM - 16.3. 2014

BRNOKONCERT - rádi bychom Vás informovali o představení SAM s Karlem Rodenem v hl.roli, které bude uvedeno v KC Semilasso 26.3.2014.

více

4 jarní tipy, kam po zimě vyrazit za energií a sportem - 16.3. 2014

S rostoucími teplotami a počtem slunečných dnů se začínáme všichni pomalu probouzet ze zimního spánku. Slunce nám nejen zlepšuje náladu, ale po líné zimě také dodává energii do života. Cítíme se tak plni sil a máme chuť je využít na maximum. Většina z nás má nutkání vrátit se k pravidelnému pohybu na čerstvém vzduchu, ale láká nás i cestování. Přinášíme vám proto pár tipů na ideální destinace, kam se dá vyrazit nejen za poznáním, ale i za jarním sportem.

více

Festival Evolution představí novinky a inspirace pro zdravý životní styl, láká i na bohatý program - 15.3. 2014

Přírodní kosmetika, tzv. živá strava, mayský léčivý rituál, balkonové zahradničení nebo třeba tantra či bollywoodský tanec – to je pouhý zlomek z bohaté nabídky témat, která v termínu od 11. do 13. dubna nabídne návštěvníkům jubilejní 10. ročník Festivalu Evolution.

více

Skořepinky na Cibulce Přijďte si popovídat s Lubou - 15.3. 2014

Na pátek 28. března od 11 hodin chystají Luba Skořepová s Alešem Cibulkou v kavárně Divadla ABC první společné povídání s názvem Skořepinky na Cibulce. „Chtěli byste se zasmát?

více

GOLEM se vrací na Štvanici - 11.3. 2014

Interaktivní divadelní událost, která v září 2013 vzbudila obrovský zájem veřejnosti, se vrátí na deset dní zpět do opuštěného domu čp. 858 na Štvanici a dovolí divákům od 11. do 20. dubna vstoupit do mystického světa Meyrinkova Golema.

více

Mistr Yo-Yo Ma chystá na Jarní GALA pro Struny podzimu argentinské tango i Antonína Dvořáka - 6.3. 2014

Do Jarního GALA pro Struny podzimu zbývají necelé dva měsíce a hvězda večera, americký violoncellista čínského původu Yo-Yo Ma, zaslal publiku pozdrav v podobě programu koncertu. Jak je u tohoto šestnáctinásobného držitele Grammy obvyklé, s nebývalou lehkostí proplouvá napříč nejrůznějšími hudebními žánry a staletími. Odpovídá tomu i výběr autorů pro koncert 27. dubna ve Španělském sále Pražského hradu.

více

Pozor na parametry a konstrukci tepelného čerpadla - 3.3. 2014

Stále častěji se na trhu objevují vysokoteplotní tepelná čerpadla typu vzduch-voda. Vysokoteplotní tepelné čerpadlo je oproti nízkoteplotním zařízením dražší zhruba o 50 %, můžete jej však hospodárně a komfortně provozovat ve stávajícím otopném systému bez nutnosti výměny radiátorů, navíc vám ohřeje vodu až na 80 °C. Při koupi vysokoteplotního tepelného čerpadla se však vyplatí pozorně si prostudovat technickou dokumentaci.

více

Březen – měsíc čtenářů ve Středočeské vědecké knihovně v Kladně - 3.3. 2014

Rok 2014 byl vyhlášen Hrabalovským rokem v knihovnách. Středočeská vědecká knihovna v Kladně již v únoru uspořádala besedu o Bohumilu Hrabalovi, o kterém přijel vyprávět jeho dlouholetý přítel a autor jeho mnoha životopisů Tomáš Mazal.

více

Michal Tůma: O jarních prázdninách 29 % turistů lyžuje. Na hory odjíždí hlavně rodiny, páry zase k moři - 2.3. 2014

Češi si svou zimní dovolenou nejčastěji šetří na období jarních prázdnin. Školní volno se letos v jednotlivých městech střídá od 3. února do 16. března 2014. V těchto termínech je tak zvýšená poptávka po zájezdech všeho druhu. Turisté totiž mají velmi rozdílné představy o trávení jarních prázdnin, rodiny preferují dovolenou na horách a dvojice zase exotiku či poznávací zájezdy.

více

V lednu Češi pořídili o 46 % více First Minute pobytů než loni, letos se čeká vysoký zájem i v únoru - 25.2. 2014

Češi letos v lednu nakoupili o 46 % více zájezdů na léto než v minulém roce. Ukázaly to nejnovější statistiky cestovní agentury Invia. Turisté jsou k nákupu First Minute pobytů motivováni výraznými slevami a zajímavými bonusy. Zájem o pořízení dovolené v předstihu je tradičně největší v lednu, kdy končí první vlny slevových akcí. Zvýšená poptávka po First Minute pobytech se však letos podle odborníků protáhne až do konce února. Cestovní kanceláře totiž v letošním roce prodloužily termíny zvýhodněných nabídek.

více

Češi si oblíbili netradiční formy vitaminů. Meziroční nárůst prodejů činí 12 % - 21.2. 2014

Netradiční formy minerálů a vitaminů zažily v uplynulém roce 2013 mezi Čechy boom. Podle odhadů společností, které vyrábějí doplňky stravy, se oproti roku 2012 prodalo o 12 % více kapek, sirupů a šumivých tablet. Nárůst jejich obliby je dán jednoduchostí užívání i přidanou hodnotou. Ta spočívá například v lepším vstřebávání látek nebo v možnosti podávat je už od narození. Tento trend sledují mnohé firmy zabývající se výrobou vitaminů a minerálů. Ve svém portfoliu tak stále častěji dávají prostor novým lékovým formám.

více

Odměnou zodpovědného finančního chování je i nižší zdanění - 21.2. 2014

Stát podporuje občany, kteří chtějí bydlet ve vlastním, spoří si na penzi a jsou pojištěni. Odpočty úroků z bydlení, penzijního připojištění, doplňkového penzijního spoření nebo životního pojištění mohou snížit daňovou povinnost o tisíce korun.

více

Státní zámek Rájec nad Svitavou - 20.2. 2014

více

Vrcholoví sportovci často končí kariéru před 35. rokem. Důvodem jsou problémy s klouby - 12.2. 2014

Přestože mnoho vynikajících sportovců, jakými jsou například Jaromír Jágr nebo Radek Štěpánek, podává skvělé výkony i po pětatřicítce, většina profesionálů končí svou kariéru ještě před dovršením tohoto věku. Příčinou obvykle bývá pozvolný počátek vleklého a těžko vyléčitelného onemocnění kloubů, osteoartrózy, která se rozvine v pozdějším věku. Jedná se o jednu z vůbec nejčastějších nemocí pohybového aparátu.

více

A R C H I V M Ě S T A P L Z N Ě - přednášky březen, duben - 12.2. 2014

více

A R C H I V M Ě S T A P L Z N Ě - přednášky únor - 10.2. 2014

více

Věnujete se lehkému hazardu? Neutraťte víc než 15 % z výplaty - 4.2. 2014

Lehký hazard, hry či sázky jsou staré jako lidstvo samo a zdaleka ne každý, kdo se jim věnuje, se automaticky stane gamblerem. Záleží na osobnostních dispozicích, psychickém stavu i mnoha vnějších okolnostech. Přesto existují lidé, kteří kouzlu hraní podlehnou. V tomto článku přinášíme seznam základních příznaků, podle kterých lze poznat, že se hra pro zábavu začíná měnit v závislost. Pokud u sebe nebo svých blízkých pozorujete některý z uvedených symptomů, je načase vyhledat odbornou pomoc.

více

Veletrh zdravého životního stylu se na své 10. výročí rozrůstá a zaměřuje se na ženy - 28.1. 2014

Termín Festivalu Evolution, který zahrnuje veletrhy Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Alternativa a Inspirace, si zapisují zájemci o novinky, trendy a inspiraci pro zdravý a aktivní život do svých diářů už deset let. Jubilejní ročník mezinárodní akce, jíž se zúčastňují přední firmy z oblasti výživy, biopotravin nebo osobnostního růstu, se letos uskuteční na Výstavišti v pražských Holešovicích od 11. do 13. dubna.

více

Městská knihovna v Praze - únorový program - 23.1. 2014

více

Activa loni zaznamenala obrat 1,6 miliardy, zvýšený zájem byl o produkty na míru a kotoučky do platebních terminálů - 23.1. 2014

Společnost Activa zaznamenala v roce 2013 obrat 1,642 miliardy, což představuje meziroční nárůst o 34 milionů korun. Vyplývá to z nejnovějších statistik společnosti, které hodnotí uplynulých 12 měsíců. Nejvýraznější nárůst poptávky přitom zaznamenala Activa v případě zboží mimo standardní katalogovou nabídku, pořízené na míru zákazníkovi. Poptávku ovlivnila také instalace nových platebních terminálů.

více

Národní zemědělské muzeum Praha (Praha 7 – Letná, Kostelní 44) - 23.1. 2014

V á s s r d e č n ě z v e k prohlídce svých stálých expozic i krátkodobých výstav (otevřeno denně, mimo pondělí, od 9 do 17 hod.)

více

S dobrým pojištěním eliminujeme rizika - 21.1. 2014

Od ledna letošního roku platí nový občanský zákoník, který ovlivňuje každodenní život nás všech. Nová úprava se dotýká i pojistných smluv, posilují se práva občana, např. formou plnění za nemateriální újmu. Kvalitní životní a neživotní pojištění by nemělo v žádné rodině chybět.

více

Více než 60 % Čechů nad 45 let trpí bolestí kloubů. Péče přitom není náročná - 20.1. 2014

Bolesti kloubů provázejí životem nejméně každého druhého člověka v naší zemi. Často jsou zaviněny nevyváženou stravou, nepřiměřenou zátěží nebo naopak přehnanými sportovními výkony. Nepřekvapují proto statistiky, podle kterých kloubní výživu užívají alespoň jednou ročně i mladí lidé. Ve spolupráci s MUDr. Radomírem Holibkou, Ph.D., předním českým ortopedem a lékařem mnoha vrcholových sportovců, jsme různým věkovým skupinám na míru připravili užitečné rady, jak pečovat o své klouby.

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
TOPlist