Na sjednání druhého pilíře s GARANCÍ zbývá již jen měsíc

4.červen 2013

Lidé starší 35 let mohou uzavřít důchodové spoření jen do 30. června letošního roku. Tímto dnem také končí unikátní nabídka tříleté GARANCE ve II. pilíři od Penzijní společnosti České pojišťovny (PSČP). Uzavřením důchodového spoření s GARANCÍ mohou občané snížit svou závislost na státních penzích a zabezpečit se na stáří. Sjednání druhého pilíře u PSČP je navíc atraktivnější díky poplatkovým prázdninám do konce roku.

Státní penze budou postupem času klesat. Již nyní je vidět, že chudému stáří se budou moci vyhnout lidé, kteří si sami budou spořit na důchod. Vynikající příležitost jim k tomu dává druhý pilíř, shrnuje současnou situaci Libor Pergl, ředitel pro obchod a marketing Penzijní společnosti České pojišťovny.

 

Pokud klient požádá o GARANCI při sjednání smlouvy o důchodovém spoření do 30. 6. 2013 a jeho penzijní účet by se do roku 2015 náhodou ocitl v mínusu, dorovná mu Česká pojišťovna tuto ztrátu v hotovosti. V čase, kdy běží doba GARANCE vkladů, PSČP investuje klientův majetek bezpečně s nízkou mírou rizika. Po třech letech GARANCE skončí a klient pokračuje ve spoření podle svého původně zvoleného programu.

 

Penzijní společnost České pojišťovny zrušila do konce roku veškeré poplatky a úplaty za zhodnocení a správu aktiv ve druhém pilíři. Klienti si také mohou jednou ročně změnit investiční strategii zcela zdarma. „Poplatkové prázdniny jsme zavedli, aby naši klienti získali ještě vyšší výnosy ze svých úspor,” uzavírá Libor Pergl.

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist