Jitka Smutná vás zve na večírek do Divadla Rokoko Soirée Jitky Smutné a jejích hostů 23. 11. v Divadle Rokoko

16.říjen 2013

Cyklus nepravidelných divadelních setkání s názvem Soiréeje novinkou letošní sezonyMěstských divadlech pražských. Jsou to večery pro radost a potěšení nejen diváků, ale i samotných herců, kteříprůběhu večera představí své záliby, názory i přátele. 23. listopadu od 21 hodin bude jeviště Divadla Rokoko patřit Jitce Smutné. Herečka zahraje a zazpívá své autorské písně, povypráví o svém životě a na závěr budou mít diváci možnost získat autogram či společnou fotografii. Hostem Jitky Smutné bude například kytarista Mejla Matoušek nebo její dcera, herečka a zpěvačka Tereza Nekudová, která zazpívá společně s Lukášem Burianem a skupinou Carnivale.

Návštěvníci Městských divadel pražských znají Jitku Smutnou především jako herečku, na jejím Soirée ji poznají také jako zpěvačku. „Myslím, že každý, kdo má rád původní českou hudební tvorbu, bude moci tento žánr nahlédnout z jiné stránky, a to ze dvou generací. Diváci poznají jinou tvář divadelních herců, protože všichni tři zpěváci, kteří ten večer v Rokoku vystoupí, jsou původní profesí divadelní herci. Navíc v dnešní době, kdy cizojazyčný „sound“ v médiích převládá, je myslím příjemné slyšet příběhy zpívané v rodném jazyce,“ říká Jitka Smutná, která při skládání čerpá inspiraci nejen ze svých zážitků, ale i ze zásadních okamžiků lidského života: „Mám třeba písničku Rozvod, což není písnička o nějakém konkrétním rozvodu, je to prostě jen motiv, který jsem chtěla zpracovat.“

23. listopadu máte jedinečnou příležitost strávit zajímavý večer s Jitkou Smutnou. „Když se řekne soirée, představím si večírek. Tak uvidíme, zkusíme vytvořit takovou atmosféru, aby to večírek byl,“ dodává Jitka Smutná.

Vstupenky na Soirée Jitky Smutné a jejích hostů za cenu 220 Kč zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist