Aktuality na víkend 25. července

22.červenec 2015

Rožnov pod Radhoštěm

neděli 26. 7. se ve Valašském muzeupříroděDřevěném městečku od 9 hodin bude konat Anenská pouť 2015. Bude to oslava oblíbené valašské patronky spojená se mši svatou, krojovaným procesím a lidovou pouťovou slavností. Prodávat se bude pouťové zboží, budou zde historické kolotoče a houpačky, kejklíři a loutkové divadlo a dechová hudba Rožnovjvanka. Dále pak pěvecký sbor HaferaNového Hrozenkova a Valašský soubor písní a tanců OvčákHovězí.

Brumov – Bylnice

V pátek 24. a v sobotu 25. 7. vždy od 21 hodin na brumovském hradě bude divadelní představení slavné letní komedie českého klasika Vladislava Vančury Rozmarné léto.

Vsetín

Ve vsetínském Music Clubu na Lapači od pátku 24. do neděle 26. 7.  bude víkend malých pivovarů.Začne v pátek od 19 hodin. Můžete zde ochutnat kvalitní pivo od Pivovaru Hrádek ve Slavičíně, z Karlovského minipivovaru Pod Pralesem, Beskydského pivovárku Ostravice, Pivovaru Zlínský švec a slovenského pivovaru Vraník Trnava. V pátek bude hrát skupina Patriot ze Střelné a v sobotu kapela Koridor ze Zubří

Nový Hrozenkov

V sobotu 25. 7. se bude od odpoledních hodin konat na jezeře Balaton velká taneční párty Balaton Open Air 2015.

Valašské Klobouky

V sobotu dne 25. 7. se od 14 hodin bude konat na místním stadionu Klobucké rockování – festival rockových kapel.

Vizovice

V pátek 24. 7. se od 19.30 hodin bude na vizovickém zámku konat literární pásmo, Něco málo na dobrou noc  - Saša Rašilov, Ensemble Martinů – příběhy, básničky, pohádky.

 

Autor: redakce Šťastní senioři.cz

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist