Aktuality na víkend 20. června

17.červen 2015

Halenkov

sobotu 20. června se od 10 hodin budeHalenkově Dinoticích konat Ekologický jarmark. Budou zde ukázky tradičních řemesel, výrobků, přírodní lékárny a další činnosti. V kulturním programu vystoupí například muzika Jasénka nebo loutkové divadlo Kohútek a bude zajištěno taky bohaté občerstvení.

Valašská Bystřice

sobotu 20. června od 13 hodin se na místním hřišti bude konat již 13. ročník soutěžepožárním sportu nazvanou O pohár starosty Valašské Bystřice.

Karolinka

sobotu 20. června se od 15 hodin bude konat ve Skiareálu v Karolince Rodinný den. Bude zde lukostřelba, jízda na koních hasičská soutěž, skákací hrad a spousta dalších atrakcí.

Valašské Meziříčí

Ve Valašském Meziříčí se od čtvrtka 18. června do soboty 20. června bude konat tradiční Valašský špalíček. Již ve čtvrtek od 19 hodin vystoupí na žerotínském zámku Vladimír Mišík a skupina ETC, v průběhu tohoto hudebního festivalu vám zahrají například skupiny Mňaga a Žďorp, Duke Special, Ciment nebo Docuku.

Brumov – Bylnice

Dne 23. června se na hradě Brumově od 16 hodin bude konat divadelní představení pro děti a rodiče Pipi dlouhá punčocha. Tuto nevšední holčičku znají po celém světě.

Taky dne 26. června se na broumovském hradě od 20 hodin bude konat divadelní představení. Tentokrát to bude komedie Příběh jednoho hradu.

Rožnov pod Radhoštěm

V sobotu 20. června se bude konat ve Valašském muzeu v přírodě ve Valašské dědině v amfiteátru Na Stráni od 21 hodin Svatojánský večer 2015 s lidovými zvyky z období letního slunovratu a taky s poezií.

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist