Aktuality na víkend 13. června

11.červen 2015

Huslenky

sobotu 13. června od 13. hodin se na fotbalovém hřištiHuslenkách bude konat dětský den se spoustou zábavy, atrakcí a her. Bude zde skákací hrad, děti se mohou projet na koních, zastřílet si ze vzduchovky a dobře se bavit. Budou zde cvičit hasiči a na děti čeká mnoho dalších zajimavostí. Občerstvení je zajištěno pro děti i dospělé.

 

Zámek Lešná u Valašského Meziříčí

Na tomto zámku bude letos opravdu bohaté kulturní léto. Nebudou chybět ani divadelní představení o významném šlechtici, hraběti Štěpánovi Kinském. V divadelní hře, která vás zavede do první poloviny 18. století, nebude chybět ani šlechtický šermířský souboj. Večerní představení se budou konat ve dnech 11. a 14. července a taky 8., 15. a 28. srpna vždy ve 20, 21 a 22 hodin.  Představení není vhodné pro děti do 10 let. Poněvadž se předpokládá, že o divadelní představení bude velký zájem, vstupenky si můžete rezervovat na mailu zamek.lesna@muzeumvalassko.cz. Zarezervované vstupenky je pak nutno si vyzvednout do týdne v pokladně zámku Lešná nebo taky ve Valašském Meziříčí na zámku Kinských.

 

Rožnov pod Radhoštěm

V rožnovském skanzenu, v Dřevěném městečku, se bude konatsobotu 13. června od 9 do 17 hodin tradiční Zvonečkový jarmark. Své výrobky zde převedou hrnčíři, výrobci nejrůznější keramiky a taky dráteníci. Budou zde ukázky různých řemesel, děti i jejich rodiče mohou navštívit taky keramické dílny. Samozřejmě si můžete zakoupit ruční výrobky od tradičních řemeslníků, nebude chybět ani občerstvení včetně valašských specialit.

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist