Čtenáři píší

Trápí Vás artróza kloubů? Chcete si snížit hladinu cukru v krvi?

HOTEL RIVIERA***


 

HOTEL PRAHA

 

Alergie? Zaměřte se na zdraví jater - 18.4. 2014

Duben je pro naše zdraví jedním z nejnáročnějších měsíců z celého roku vůbec. Lidské tělo oslabuje jarní únava a útočí na něj spousta alergenů, zejména v podobě pylů. Alergiemi trpí celá třetina planety. U nás je situace o něco lepší, přesto alergickou reakci prodělal alespoň jednou v životě každý čtvrtý Čech. Alergie mohou mít svůj původ v problematické látkové výměně. Proto je potřeba pečovat o játra, která jsou centrem metabolismu. Přinášíme vám několik rad a tipů, jak svým játrům na jaře ulevit a jak je posílit.

více

Den Prahy 1 nabídne pestrý program pro celou rodinu - 18.4. 2014

Pohádky zdarma, soutěž o předplatné do divadla a další lákavé ceny, prohlídky zákulisí, taneční a výtvarné workshopy pro děti, školička na chůdách, výstava politické karikatury a mnoho dalšího nabídne Den Prahy 1.

více

Mezinárodní den památek a historických sídel a oslavy Velikonoc se časově setkávají. Program na hradech, zámcích a ostatních pam - 17.4. 2014

Mezinárodní den památek a historických sídel, který si každoročně připomínáme 18. dubna, letos připadá do období velikonočních svátků. Obě tyto akce bývají tradičně na objektech ve správě Národního památkového ústavu (NPÚ) připomínány a slaveny výzdobou, speciálními prohlídkami, bohatým kulturním programem či zvýhodněným vstupným. A platí to i letos; vyberte si z řady akcí tu svou.
Srdečně zveme k prožití prodlouženého víkendu v kulturní atmosféře a tradičním duchu!

více

Česká spořitelna se stala Nejvstřícnější bankou – Handicap Friendly za rok 2013. Nově spustila službu simultánního online přepis - 17.4. 2014

Česká spořitelna získala ocenění Nejvstřícnější banka – Handicap Friendly za rok 2013.

více

Začíná „Rok pánů z Kunštátu 2014“. Přiblíží významný šlechtický rod spojený (nejen) s dějinami zemí Koruny české - 16.4. 2014

V roce 2014 uplyne 550 let od dokončení diplomatických misí, které vyslal český král Jiří z Poděbrad a Kunštátu k západoevropským panovnickým dvorům. Králova politická myšlenka nastolení míru v celém křesťanstvu byla vyvrcholením politického vzestupu šlechtického rodu, který patřil od 13. století k nejvýznamnějším a nejmocnějším činitelům středověké Moravy. Národní památkový ústav (NPÚ) jej představuje projektem Rok pánů z Kunštátu.

více

Symboly moci a paměti – výstava moravských zemských desek na Pražském hradě – Rok pánů z Kunštátu 2014 - 10.4. 2014

Výstavou Symboly moci a paměti na Pražském hradě bude 3. dubna 2014 symbolicky zahájen Rok pánů z Kunštátu. Prezentovány budou nejenom moravské zemské desky, pavéza se sv. Václavem a pavéza se znakem Prahy, ale i skica Mikoláše Alše Setkání Jiřího z Poděbrad s Matyášem Korvínem. Výstava v místnosti Korunního archivu ve Starém královském paláci na Pražském hradě potrvá do 5. května 2014.

více

O PIVU – Z CHMELNICE AŽ NA NÁŠ STŮL - 10.4. 2014

Nová výstava Národního zemědělského muzea Praha.

více

Národní zemědělské muzeum Praha - aktuální nabídka - 9.4. 2014

Národní zemědělské muzeum Praha se pyšní více než stoletou historii. Jeho počátky spadají do konce 19. století, k Jubilejní zemské výstavě v roce 1891 a navazuje na ně založení Československého zemědělského muzea v roce 1918. Od těch dob vystřídalo muzeum řadu míst i objektů.

více

Chcete se seznámit? Vyrazte do divadla! Představení pro nezadané v Divadle Rokoko - 9.4. 2014

Chcete se seznámit? Přijďte 17. května do Divadla Rokoko na Představení pouze pro nezadané ženy a muže ve věku 25 až 45 let. Čeká vás skvělá komedie Kancl, tombola o lákavé ceny (víkend pro dva v luxusním hotelu, poukaz do vířivky, poukaz na masáž, kosmetické balíčky ad.), prohlídka zákulisí divadla, výborný DJ a spousta příležitostí k seznámení i pro ty stydlivější. Večerem v divadelní kavárně budou provázet herci a zkušení moderátoři Máša Málková a Jiří Hána.

více

Přehled akcí Muzea v Bruntále na měsíc květen 2014 - 8.4. 2014

více

Vychází album Entwine, na němž Iva Bittová zaplétá barevná kouzla zvuků, tónů a slov v magickém prostoru Santiniho chrámu - 25.3. 2014

Kosmopolitní otevřenost, vnímavost a schopnost absorbovat podněty a nejrůznější vlivy – vlastnosti, které unikátní umělkyně a jedna z nejoriginálnějších osobností české hudební scény Iva Bittová bohatě zúročila při práci na svém nejnovějším albu. V uplynulých dnech vyšlo u bratislavského labelu Pavian Records její sólové album Entwine/Proplétám. Iva Bittová je natočila jen se svými houslemi a hlasem v akusticky mimořádném a duchovně inspirativním prostoru poutního kostela Sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře, postaveném geniálním architektem Janem Blažejem Santinim v první polovině 18. století.

více

Muzeum v Bruntále a sdružení Dědictví srdečně zvou na HRAD SOVINEC 5. a 6. dubna 2014 - 25.3. 2014

více

Velikonoční Jarmark na zámku v Linhartovech - 24.3. 2014

Ani letos začátkem dubna nebude na zámku v Linhartovech chybět již tradiční Velikonoční jarmark.

více

Životní pojištění snižuje zdanění - 18.3. 2014

Rodinné zajištění pro případ nečekaných životních událostí nabývá rok od roku na významu. Kvalitní životní pojištění by nemělo v rodinném plánování chybět. Životní pojištění je navíc státem podporováno.

více

Herec Jiří Klem oslaví 70. narozeniny - 16.3. 2014

Herec s uhrančivým hlasem Jiří Klem oslaví 18. března sedmdesáté narozeniny, a to aktivně na jevišti v představení Sen čarovné noci. Oficiální blahopřání mu ale Městská divadla pražská chystají na čtvrtek 20. března, kdy se hraje Pan Kaplan má třídu rád. Popřát na jeviště mu přijde ředitel Městských divadel pražských Ondřej Zajíc a umělecký šéf Petr Svojtka.

více

Agentura Brnokoncert přiváží 26. března 2014 do brněnského KC Semilasso výjimečné představení SAM - 16.3. 2014

BRNOKONCERT - rádi bychom Vás informovali o představení SAM s Karlem Rodenem v hl.roli, které bude uvedeno v KC Semilasso 26.3.2014.

více

4 jarní tipy, kam po zimě vyrazit za energií a sportem - 16.3. 2014

S rostoucími teplotami a počtem slunečných dnů se začínáme všichni pomalu probouzet ze zimního spánku. Slunce nám nejen zlepšuje náladu, ale po líné zimě také dodává energii do života. Cítíme se tak plni sil a máme chuť je využít na maximum. Většina z nás má nutkání vrátit se k pravidelnému pohybu na čerstvém vzduchu, ale láká nás i cestování. Přinášíme vám proto pár tipů na ideální destinace, kam se dá vyrazit nejen za poznáním, ale i za jarním sportem.

více

Festival Evolution představí novinky a inspirace pro zdravý životní styl, láká i na bohatý program - 15.3. 2014

Přírodní kosmetika, tzv. živá strava, mayský léčivý rituál, balkonové zahradničení nebo třeba tantra či bollywoodský tanec – to je pouhý zlomek z bohaté nabídky témat, která v termínu od 11. do 13. dubna nabídne návštěvníkům jubilejní 10. ročník Festivalu Evolution.

více

Skořepinky na Cibulce Přijďte si popovídat s Lubou - 15.3. 2014

Na pátek 28. března od 11 hodin chystají Luba Skořepová s Alešem Cibulkou v kavárně Divadla ABC první společné povídání s názvem Skořepinky na Cibulce. „Chtěli byste se zasmát?

více

GOLEM se vrací na Štvanici - 11.3. 2014

Interaktivní divadelní událost, která v září 2013 vzbudila obrovský zájem veřejnosti, se vrátí na deset dní zpět do opuštěného domu čp. 858 na Štvanici a dovolí divákům od 11. do 20. dubna vstoupit do mystického světa Meyrinkova Golema.

více

Mistr Yo-Yo Ma chystá na Jarní GALA pro Struny podzimu argentinské tango i Antonína Dvořáka - 6.3. 2014

Do Jarního GALA pro Struny podzimu zbývají necelé dva měsíce a hvězda večera, americký violoncellista čínského původu Yo-Yo Ma, zaslal publiku pozdrav v podobě programu koncertu. Jak je u tohoto šestnáctinásobného držitele Grammy obvyklé, s nebývalou lehkostí proplouvá napříč nejrůznějšími hudebními žánry a staletími. Odpovídá tomu i výběr autorů pro koncert 27. dubna ve Španělském sále Pražského hradu.

více

Pozor na parametry a konstrukci tepelného čerpadla - 3.3. 2014

Stále častěji se na trhu objevují vysokoteplotní tepelná čerpadla typu vzduch-voda. Vysokoteplotní tepelné čerpadlo je oproti nízkoteplotním zařízením dražší zhruba o 50 %, můžete jej však hospodárně a komfortně provozovat ve stávajícím otopném systému bez nutnosti výměny radiátorů, navíc vám ohřeje vodu až na 80 °C. Při koupi vysokoteplotního tepelného čerpadla se však vyplatí pozorně si prostudovat technickou dokumentaci.

více

Březen – měsíc čtenářů ve Středočeské vědecké knihovně v Kladně - 3.3. 2014

Rok 2014 byl vyhlášen Hrabalovským rokem v knihovnách. Středočeská vědecká knihovna v Kladně již v únoru uspořádala besedu o Bohumilu Hrabalovi, o kterém přijel vyprávět jeho dlouholetý přítel a autor jeho mnoha životopisů Tomáš Mazal.

více

Michal Tůma: O jarních prázdninách 29 % turistů lyžuje. Na hory odjíždí hlavně rodiny, páry zase k moři - 2.3. 2014

Češi si svou zimní dovolenou nejčastěji šetří na období jarních prázdnin. Školní volno se letos v jednotlivých městech střídá od 3. února do 16. března 2014. V těchto termínech je tak zvýšená poptávka po zájezdech všeho druhu. Turisté totiž mají velmi rozdílné představy o trávení jarních prázdnin, rodiny preferují dovolenou na horách a dvojice zase exotiku či poznávací zájezdy.

více

V lednu Češi pořídili o 46 % více First Minute pobytů než loni, letos se čeká vysoký zájem i v únoru - 25.2. 2014

Češi letos v lednu nakoupili o 46 % více zájezdů na léto než v minulém roce. Ukázaly to nejnovější statistiky cestovní agentury Invia. Turisté jsou k nákupu First Minute pobytů motivováni výraznými slevami a zajímavými bonusy. Zájem o pořízení dovolené v předstihu je tradičně největší v lednu, kdy končí první vlny slevových akcí. Zvýšená poptávka po First Minute pobytech se však letos podle odborníků protáhne až do konce února. Cestovní kanceláře totiž v letošním roce prodloužily termíny zvýhodněných nabídek.

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
TOPlist