Hotel Poludnica - Liptovský Ján

20.říjen 2011

PR článek:

HOTEL POLUDNICA, Liptovský Ján, http://www.hotelpoludnica.sk

Okolí Liptova patří mezi nejnavštěvovanější oblasti Slovenska. Hotel Poludnica je tím pravým výchozím bodem za turistickými výlety, lyžařskými aktivitami, výlety do jeskyní či za termálním koupáním. Milé prostředí hotelu a ochotný personál poskytuje útulné prostředí pro seniory i rodiny s dětmi po celý rok.

Hotel Poludnica se nachází v Liptovském Jánu, který patří do oblasti Liptova, ležící na území dvou národních parků. Z jihu ho obklopují Nízké Tatry, z jihozápadadu Velká Fatra, ze severu Chočské Vrchy a Západní Tatry. Hotel Poludnica se nachází v nadmořské výšce 654 m. n. m. přímo v srdci Liptovského Jánu. Tato oblast patří mezi nejnavštěvovanější místa Slovenska a to díky kráse okolní přírody, výskytu minerálních pramenů, jeskyní, široké nabídky zimního i letního využití a množství významných památek zapsaných do seznamu UNESCO.

Vybavení hotelu: recepce, hotelový prodej, restaurace, letní terasa s grilem, noční bar, kulečník, klubovna s TV, SAT, dětský koutek, stolní tenis, půjčovna kol, úschovna kol a lyží, hotelové parkoviště. Zábavný program a zajištění výletů.

V blízkosti hotelu najdete přírodní termální pramen, termální koupele s vnitřním i vnějším bazénem, tenisové kurty, tělocvičnu, saunu, fitnes centrum, cyklistické a turistické trasy různých náročností, lyžařské střediska a běžecké lyžařské trasy.


 

předchozí článek Všechny články další článek

TOPlist