Cestujeme Česko

Trápí Vás artróza kloubů? Chcete si snížit hladinu cukru v krvi?

Potřebujete vědět víc? Důchodová kalkulačka a poradna bezplatně!

CLUB CANADA


 

HOTEL TOMMY NÁCHOD

STÁTNÍ ZÁMEK OPOČNO - 31.7. 2014

STÁTNÍ ZÁMEK OPOČNO Renesanční zámek stavěl šlechtický rod Trčků z Lípy v průběhu 16. století. Barokní úpravy na počátku 18. století ovlivnily vzhled i funkci areálu upraveného v duchu evropského aristokratického prostředí.

více

VŠECHNY CESTY VEDOU NA DÍVČÍ KÁMEN - 28.7. 2014

VŠECHNY CESTY VEDOU NA  DÍVČÍ KÁMEN Pokud se rozhodnete navštívit zříceninu hradu Dívčí Kámen, která se nachází v Jižních Čechách na soutoku řeky Vltavy s Křemežským potokem, budete mít možnost vybrat si ze tří cest tu, která bude odpovídat Vaší náladě či kondici.

více

Hrad Český Šternberk - 24.7. 2014

Hrad Český Šternberk Dominantou středního Posázaví je již skoro 800 let hrad Český Šternberk, rodové sídlo Sternbergů. Tato rodina hrad v r. 1241 založila a 20. generace potomků zakladatele ho vlastní i dnes.

více

ZÁMEK LEŠNÁ U VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ – NÁVŠTĚVY BEZ BARIÉR - 22.7. 2014

ZÁMEK LEŠNÁ U VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ – NÁVŠTĚVY BEZ BARIÉR V obci Lešná nedaleko Valašského Meziříčí se ukrývá nově zrekonstruovaný zámek, bývalé sídlo hrabat Kinských, dnes spravovaný Muzeem regionu Valašsko.

více

Vítá Vás Hotel Domovina Špindlerův Mlýn - 18.7. 2014

Vítá Vás Hotel Domovina Špindlerův Mlýn Hotel Domovina je rekonstruovaný objekt se službami hotelu ***. Nachází se v klidné části centra Špindlerova Mlýna, a má přímé spojení do sportovního centra Medvědín - Mlýn.

více

Hrad Hukvaldy - 17.7. 2014

Hrad Hukvaldy Hrad Hukvaldy, ležící ve stejnojmenné obci, v srdci hukvaldské obory, nabízí kromě krásné procházky a pohledu na zachovalé zříceniny hradu, také řadu kulturních akcí, které se zde pořádají téměř každý víkend ke spokojenosti návštěvníků.

více

SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD - 14.7. 2014

SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD Slezskoostravský hrad stojí v ostravském městském obvodu Slezská Ostrava. Byl postaven ve druhé polovině 13. století u brodiště poblíž soutoku řek Lučiny a Ostravice.

více

Zámek Sokolov - 10.7. 2014

Zámek Sokolov Sokolov (původně Falkenau) je poprvé písemně připomínán r. 1279. Původní kruhová tvrz s palácem uprostřed byla Šliky kolem roku 1480 přestavěna na pozdně gotický hrad téměř čtvercového půdorysu s nárožními věžemi.

více

Pozvání do kraje vína a slunce - 25.6. 2014

Pozvání do kraje vína a slunce Jsme krajem vína a slunce a chceme Vás pozvat na procházku časem se skleničkou dobrého vína. Nabízíme služby jak pro jednotlivce, tak pro firmy a rodiny, ale nezapomínáme na Vás, naše milé seniory.

více

Dobrovická muzea - Muzeum cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobroviceovice - 18.6. 2014

Dobrovická muzea - Muzeum cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobroviceovice Dobrovická muzea návštěvníky seznámí s vývojem výroby cukru - jednoho z nejvýznamnějších potravinářských oborů v České republice, který se proslavil a prosadil v celém světě.

více

Kemp Keramika - Hracholusky tak, jak je neznáte - 28.5. 2014

Kemp Keramika  - Hracholusky tak, jak je neznáte Kemp Keramika o rozloze 30.000 m2 leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Vhodné pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, rekreanty či turisty.

více

HOTEL GAME - odpočinek v Horním Chodsku - 27.5. 2014

HOTEL GAME - odpočinek v Horním Chodsku Hotel Game se nachází v blízkosti malebného městečka Klenčí pod Čerchovem v cetrální oblasti Horního Chodska na úpatí Čerchova, nejvyšší hory Českého lesa. Hotel je vzdálen jen 10 km od hraničního přechodu Klenčí-Lísková/Höll-Waldmünchen a 15 km od hraničního přechodu Folmava/Furth im Wald.

více

V Grand Luxury hotelu je rušno… - 19.5. 2014

V Grand Luxury hotelu je rušno… Upevňujeme své dobré jméno v povědomí nejen našich a zahraničních klientů, ale i místních trutnovských občanů. V poslední době o nás projevil zájem i klub seniorů Trutnov.

více

POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY - Pytloun Hotel Harrachov - 18.5. 2014

POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY - Pytloun Hotel  Harrachov Při příjezdu do hotelu dostanete skleničku Schnapsu jako uvítací drink. Čeká Vás prohlídka minipivovaru, kde si odpočinete v pivních lázních a ochutnáte místní pivo. Je pro Vás připravena prohlídka v muzeu skla, dále lesnická a myslivecká expozice Šindelka.

více

Hotel Alpina*** ubytování ve Špindlerově Mlýnu - 17.5. 2014

Hotel Alpina*** ubytování ve Špindlerově Mlýnu Hotel Alpina je vzdálen pouhých 100 metrů od sjezdové tratě Hromovka. Letní dovolenou si vedle pěších túr díky své ideální poloze můžete zpříjemnit i cyklistickými výlety po hřebenech a horských stezkách.

více

PODBRDSKÉ MUZEUM - 16.5. 2014

PODBRDSKÉ MUZEUM Panenskou přírodou Podbrdska vede mnoho turistických tras, které vás přivedou k přírodním zajímavostem i kulturním památkám kraje pod Třemšínem. Nové Podbrdské muzeum nabízí exkurzi do doby nejstarší.

více

Aktivní wellness pobyt na horách 3 dny/ 2 noci pro 2 osoby - 15.5. 2014

Aktivní wellness pobyt na horách 3 dny/ 2 noci pro 2 osoby S polopenzí, kávou s dezertem, využitím hotelového Spa& relax s vířivkou a finskou saunou, zapůjčením županu a nordic walking holí na pobyt, výjezdem na Špindlerovku a návštěvou vodního světa . Navíc skvělé slevy na konzumaci v hotelové restauraci. To vše jen za 2780 Kč sleva 49%. Původní cena 5 450 Kč.

více

Nabízené pobytové balíčky hotelů MORRIS **** - 7.5. 2014

Nabízené pobytové balíčky hotelů MORRIS **** Využijte akční nabídky luxusních hotelů MORRIS ****, komfort, pohodlí, relax a příjemná dovolená je cenově dostupná. Rekrace v Česku je správnou volbou.

více

Parkhotel Morris **** Nový Bor - 6.5. 2014

Parkhotel Morris **** Nový Bor I přesto, že se Parkhotel Morris **** nachází v centru Nového Boru, hotel je situován ve velmi poklidné části města, konkrétně v přilehlém parku, který značnou část hotelu obklopuje.

více

Golf Hotel Morris **** Mariánské Lázně - 5.5. 2014

Golf Hotel Morris **** Mariánské Lázně Golf Hotel Morris **** superiorse nalézá na okraji Mariánských Lázní, pouhých pár minut pěší chůze od samotného centra. Hotel je zaměřen zejména na léčebné procedury, jak pro seniory, tak mladistvé. Poloha hotelu je v poklidném prostředí v blízkosti golfového hřiště - Royal Golf Club Mariánské Lázně.

více

David wellness hotel v Harrachově - 4.5. 2014

David wellness hotel v Harrachově David wellness hotel se nachází v lyžařském centru Harrachova v Krkonoších, 100 m od sjezdovek se sedačkovou lanovkou na Čertovu horu a běžeckých tratí.

více

Hotel Morris **** Česká Lípa - 3.5. 2014

Hotel Morris **** Česká Lípa Hotel Morris **** se nalézá na krásném historickém náměstí T. G. M. přímo v centru České Lípy. Hotel se skládá ze tří budov, jejichž historie sahá až do 17 století. Všechny tři budovy prošly kompletní rekonstrukcí.

více

Pověst o hradu Přimdě - 2.5. 2014

Pověst o hradu Přimdě Románský hrad Přimda se vypíná na vrchu Přimda 848 m. n. m. v Českém lese. K jeho vzniku se váže tato pěkná pověst. Před mnoha a mnoha lety jeden německý císař měl krásnou dceru. K princezně zahořel láskou jeden z dvořanů a ta jeho lásku opětovala.

více

Čtyři pražské románské rotundy - 29.4. 2014

Čtyři pražské románské rotundy Praha je městem zejména skvostných gotických a barokních památek. Románských památek se zde zase tak mnoho nezachovalo, nejznámější pražskou románskou památkou je kostel sv. Jiří na Pražském hradě. Na území města Prahy se však zachovaly čtyři románské rotundy.

více

Na Soláni se daří umění - 28.4. 2014

Na Soláni se daří umění Ve Vsetínských vrších najdete horu Soláň 861 m.n.m. Je velmi dobře přístupná, neboť se nachází u silnice z Rožnova p/R do Velkých Karlovic. Pojedete-li z Rožnova p/R můžete se nejdříve zastavit v horské obci Hutisku – Solanci.

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
TOPlist