Cestujeme Česko

Trápí Vás artróza kloubů? Chcete si snížit hladinu cukru v krvi?

CLUB CANADA


 

HOTEL TOMMY NÁCHOD 

Vyberte si pobyt pro seniory dle Vašeho přání - 17.4. 2014

Vyberte si pobyt pro seniory dle Vašeho přání Taky patříte mezi aktivní seniory, kteří chtějí cestovat, relaxovat a poznávat nové kouty naší krásné vlasti. Potom je web POBYTY V ČESKU pro Vás správnou volbou. Najdete zde na jednom místě speciální nabídky pro seniory po celém Česku.

více

Dovolená na chatě pro seniory - 14.4. 2014

Dovolená na chatě pro seniory Jednou z nejvýhodnějších variant ubytování pro dovolenou v Česku je pronájem chaty či chalupy v některé z atraktivních turistických lokalit ČR. Senioři si chaty a chalupy oblíbili nejen kvůli často velmi příznivé ceně pronájmu, ale i kvůli naprostému soukromí, které pronájem samostatného objektu nabízí.

více

Hotel Prestige **** Znojmo - 10.4. 2014

Hotel Prestige **** Znojmo Hotel Prestige**** se nachází na okraji královského města Znojma, v blízkosti Národního parku Podyjí. V okolí hotelu se můžete věnovat nákupům v outletovém centru Freeport Hatě, zabavit děti v Merlinově dětském světě, hrát golf na Golfové akademii v Těšeticích či vyrazit na procházky v krásném okolí.

více

Informační centrum Chotěboř - 4.4. 2014

Informační centrum Chotěboř Turistické informační centrum Chotěboř se nachází v budově městské knihovny, která sídlí nedaleko náměstí. Své služby zde poskytuje od roku 2005.

více

O muzeu hraček v Jablonci nad Nisou - 2.4. 2014

O muzeu hraček v Jablonci nad Nisou Hračky, které jsem si vždy jako malý kluk přál, jsem začal sbírat až v dospělosti. Hraček přibývalo i díky lidem, kteří mi hračky darovali a bylo mi líto nepodělit se s ostaními o vzpomínky z doby nedávno minulé.

více

INFORMAČNÍ CENTRUM NAPAJEDLA - 1.4. 2014

INFORMAČNÍ CENTRUM NAPAJEDLA Město Napajedla se nachází ve Zlínském kraji, na hranici dvou důležitých geomorfologických jednotek - Hornomoravského a Dolnomoravského úvalu, v údolí řeky Moravy. Napajedla jsou známé hřebčínem s chovem anglických plnokrevníků, barokním zámkem, cyklostezkou podél Baťova kanálu.

více

Klatovy - 30.3. 2014

Klatovy V jihozápadní části České republiky na Drnovém potoce, 3 km od jeho soutoku s řekou Úhlavou, na mírném návrší, obklopené zalesněnými kopci se rozkládají Klatovy. Bohatá historie tohoto královského města sahá hluboko do minulosti.

více

Infocentrum Klínovec - 29.3. 2014

Infocentrum Klínovec Rádi bychom Vám představili nově otevřené turistické informační centrum, které se nachází u nejvyššího vrcholu Krušných hor, Klínovce (1244 m.n.m.).

více

Informační centrum Tolštejnského panství - 28.3. 2014

Informační centrum Tolštejnského panství Informační centrum se nachází přímo na náměstí obce Jiřetín pod Jedlovou v nejsevernější části České republiky, ve Šluknovském výběžku na území chráněné krajinné oblasti Lužické hory. Centrum obce je ideálním výchozím místem ke zřícenině hradu Tolštejn.

více

ŠTRAMBERK - 24.3. 2014

ŠTRAMBERK ŠTRAMBERK - malebné městečko 8 km východně od Nového Jičína v podhůří Beskyd v severovýchodní části České republiky je nazýváno „Moravský betlém“.

více

Městské muzeum a galerie Hustopeče - 16.3. 2014

Městské muzeum a galerie Hustopeče Muzejní a galerijní prostory najdou návštěvníci v renesančním domě U Synků z 16. století na náměstí v Hustopečích. Můžeme jej směle nazvat perlou hustopečské architektury „zlatého věku“ dějin města.

více

Za Olomouckým tvarůžkem - 15.3. 2014

Za Olomouckým tvarůžkem Výroba tvarůžků v zeměpisné oblasti Haná je doložena již na přelomu 15. a 16. století.V prostorách dnešní A. W. spol. s r. o. v Lošticích se Olomoucké tvarůžky vyrábějí od r. 1876.

více

Zámecký areál Hradiště v Blovicích - 15.3. 2014

Zámecký areál Hradiště v Blovicích Zámecký areál Hradiště se nachází na jihovýchodním okraji Blovic a je tvořen zámkem ve vizuálně působivém pseudogotickém stylu a přilehlým parkem přírodně krajinářského charakteru. Památkově chráněný objekt je sídlem Muzea jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

více

Městské muzeum Horažďovice - 14.3. 2014

Městské muzeum Horažďovice Muzeum sídlí v zámku, kde se potkává baroko s renesancí. Prohlídka nabízí neobvyklou možnost shlédnout nejhonosnější prostory zámku, expozice muzea, sezónní výstavy a interaktivní řemeslnou dílnu s možností vyzkoušet si stará řemesla z Pošumaví.

více

Muzeum papírových modelů - 14.3. 2014

Muzeum papírových modelů Muzeum papírových modelů bylo otevřeno v roce 2012 v Polici nad Metují a stalo se tak druhým nejstarším muzeem papírových modelů na světě. Muzeum je vedle malých soukromých muzeí, díky více než 1200 exponáty, největším stálým vystavovatelem papírových modelů v České republice.

více

Podívat se do Býkovic na funkční vodní mlýn? - 13.3. 2014

Podívat se do Býkovic na funkční vodní mlýn? Porčův mlýn je historická památka, která se nachází v malebné obci Býkovice. Vodní mlýn se podařilo zrekonstruovat a otevřít veřejnosti v roce 2009. Přijďte si prohlédnout unikátní funkční mlýn na horní vodu.

více

Muzeum Železnice - 12.3. 2014

Muzeum Železnice Budova, ve které se muzeum nachází, stojí v průčelí Muzejního náměstí v blízkosti kostela a upoutá na první pohled. Nebyla ale muzeem vždycky. Postavena byla v roce 1826 a dříve patřila bohatému kupci.

více

CK APOLLON výhodný program 55+ - 10.3. 2014

CK APOLLON  výhodný program 55+ Chcete maximálně využít volného času a zažít něco nového? Lákadlem pro Vás mohou být naše pobytové i poznávací zájezdy s výhodným PROGRAMEM PRO SENIORY 55+ nebo ČASOVOU SLEVOU PRO SENIORY 55+.

více

Jiří Urban, šperkař, klenotník, restaurátor - 9.3. 2014

Jiří Urban, šperkař, klenotník, restaurátor Jiří Urban (*1954) se v průběhu uplynulých pěti let stal mediálně nejfrekventovanějším zlatníkem v Čechách. Pozornost televize, tisku a tím i veřejnosti přitáhly především dvě významné realizace – kopie koruny Svaté říše římské a kopie sedlecké monstrance.

více

MUZEUM ZDEŇKA BURIANA - 8.3. 2014

MUZEUM ZDEŇKA BURIANA Na přelomu června a července 2011 byl ve Štramberku zahájen provoz nového muzea malíře a ilustrátora Zdeňka Buriana.

více

Táborský poklad - 5.3. 2014

Táborský poklad Přáli jste si někdy objevit skutečný poklad? S příběhem toho táborského se můžete seznámit v expozici na nádvoří hradu Kotnov. V prostoru bývalé sladovny se před vámi odkryje přes 500 let staré tajemství spojené s měšťanským domem a jeho obyvateli.

více

Městské muzeum Velvary - 2.3. 2014

Městské muzeum Velvary Městské muzeum ve Velvarech bylo otevřeno pro veřejnost v roce 1932 v přízemí historické radnice na náměstí. Základem jeho sbírek se staly památky, kterými se Velvarsko představilo již v roce 1895 na Národopisné výstavě českoslovanské.

více

ZÁMEK LEŠNÁ U VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ – NÁVŠTĚVY BEZ BARIÉR - 27.2. 2014

ZÁMEK LEŠNÁ U VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ – NÁVŠTĚVY BEZ BARIÉR V obci Lešná nedaleko Valašského Meziříčí se ukrývá nově zrekonstruovaný zámek, bývalé sídlo hrabat Kinských, dnes spravovaný Muzeem regionu Valašsko.

více

Vlastivědné muzeum v Šumperku a jeho zařízení - 26.2. 2014

Vlastivědné muzeum  v Šumperku a jeho zařízení Vlastivědné muzeum v Šumperku spravuje muzea v Šumperku, v Zábřehu a Mohelnici, Památník Adolfa Kašpara v Lošticích a Lovecko-lesnické muzeum na zámku v Úsově .

více

ZÁMEK NELAHOZEVES - 25.2. 2014

ZÁMEK NELAHOZEVES Nestihli jste navštívit zámek Nelahozeves v hlavní sezóně? Využijte možnosti vychutnat si atmosféru zámeckého prostředí v zimě! Zámek Nelahozeves je pro Vás otevřen každou neděli.

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
TOPlist