Cestujeme Česko

Trápí Vás artróza kloubů? Chcete si snížit hladinu cukru v krvi?

Potřebujete vědět víc? Důchodová kalkulačka a poradna bezplatně!

CLUB CANADA


 

HOTEL TOMMY NÁCHOD

ZÁMEK HRÁDEK U NECHANIC Perla novogotické architektury - 10.10. 2014

ZÁMEK HRÁDEK U NECHANIC Perla novogotické architektury Zámek Hrádek u Nechanic byl postaven ve stylu tudorské gotiky jako reprezentační letní sídlo hraběcího rodu Harrachů v letech 1839 – 1857 Františkem Arnoštem hrabětem z Harrachu.

více

STÁTNÍ HRAD A ZÁMEK BEČOV MODEL RELIKVIÁŘE NA CESTÁCH - 1.10. 2014

STÁTNÍ HRAD A ZÁMEK BEČOV MODEL RELIKVIÁŘE NA CESTÁCH Státní hrad a zámek Bečov jistě zaujme nejednoho turistu svou rozlehlostí. V areálu se nachází kromě barokního zámku, také rozsáhlý soubor klasicistně upravených budov označovaný jako Pluhovské domy a zejména gotický hrad z poč. 14. století, který se skládá ze tří propojených objektů.

více

ZÁMEK NELAHOZEVES - 24.9. 2014

ZÁMEK NELAHOZEVES Nestihli jste navštívit zámek Nelahozeves v hlavní sezóně? Využijte možnosti vychutnat si atmosféru zámeckého prostředí v zimě! Zámek Nelahozeves je pro Vás otevřen každou neděli.

více

Táborský poklad - 19.9. 2014

Táborský poklad Přáli jste si někdy objevit skutečný poklad? S příběhem toho táborského se můžete seznámit v expozici na nádvoří hradu Kotnov. V prostoru bývalé sladovny se před vámi odkryje přes 500 let staré tajemství spojené s měšťanským domem a jeho obyvateli.

více

Vlastivědné muzeum v Šumperku a jeho zařízení - 17.9. 2014

Vlastivědné muzeum  v Šumperku a jeho zařízení Vlastivědné muzeum v Šumperku spravuje muzea v Šumperku, v Zábřehu a Mohelnici, Památník Adolfa Kašpara v Lošticích a Lovecko-lesnické muzeum na zámku v Úsově .

více

Pozvání do Sázavského kláštera za svatým Prokopem - 12.9. 2014

Pozvání do Sázavského kláštera za svatým Prokopem Je mnoho míst v Čechách i za hranicemi naší země, která ač spjata s hlubokou minulostí k nám promlouvají dodnes. Obdivujeme jejich přírodní krásy, umělecko-historické skvosty, připomínáme si významné osobnosti, které zde působily a necháváme na sebe působit jejich fluidum.

více

Zámek Potštejn - 4.9. 2014

Zámek Potštejn Zámek Potštejn je malebný barokní zámek ve východních Čechách postavený hrabětem Janem Ludvíkem Harbuval Chamaré v letech 1749-1755. Idylická krajina podhůří Orlických hor se chlubí četnými kulturními památkami.

více

Jihomoravské muzeum ve Znojmě - 26.8. 2014

Jihomoravské muzeum ve Znojmě Jihomoravské muzeum ve Znojmě spravuje několik velmi zajímavých objektů - minoritský klášter, znojemský hrad, rotunda svaté Kateřiny, Dům umění, zřícenina hradu Cornštejn, památník Prokopa Diviše v Příměticích. Podívejme se blíže na tyto památky.

více

Vodní zámek Kratochvíle - 12.8. 2014

Vodní zámek Kratochvíle Na sklonku svého života se Vilém z Rožmberka rozhodl k výstavbě zámeckého areálu, který v pozdější době rožmberský kronikář neváhal nazývat „slavným stavením, kterému rovno není“.

více

Zámecký areál Hradiště v Blovicích - 11.8. 2014

Zámecký areál Hradiště v Blovicích Zámecký areál Hradiště se nachází na jihovýchodním okraji Blovic a je tvořen zámkem ve vizuálně působivém pseudogotickém stylu a přilehlým parkem přírodně krajinářského charakteru. Památkově chráněný objekt je sídlem Muzea jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

více

Hrad pro šťastné seniory - 5.8. 2014

Hrad pro šťastné seniory Hrad Švihov již příjemně překvapil mnoho návštěvníků. Má k tomu nejeden důvod. Ať už je to snadno dostupné nejbližší okolí s malebnou procházkou podél vodního příkopu, původní pozdně gotická architektura...

více

STÁTNÍ ZÁMEK OPOČNO - 31.7. 2014

STÁTNÍ ZÁMEK OPOČNO Renesanční zámek stavěl šlechtický rod Trčků z Lípy v průběhu 16. století. Barokní úpravy na počátku 18. století ovlivnily vzhled i funkci areálu upraveného v duchu evropského aristokratického prostředí.

více

VŠECHNY CESTY VEDOU NA DÍVČÍ KÁMEN - 28.7. 2014

VŠECHNY CESTY VEDOU NA  DÍVČÍ KÁMEN Pokud se rozhodnete navštívit zříceninu hradu Dívčí Kámen, která se nachází v Jižních Čechách na soutoku řeky Vltavy s Křemežským potokem, budete mít možnost vybrat si ze tří cest tu, která bude odpovídat Vaší náladě či kondici.

více

Hrad Český Šternberk - 24.7. 2014

Hrad Český Šternberk Dominantou středního Posázaví je již skoro 800 let hrad Český Šternberk, rodové sídlo Sternbergů. Tato rodina hrad v r. 1241 založila a 20. generace potomků zakladatele ho vlastní i dnes.

více

ZÁMEK LEŠNÁ U VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ – NÁVŠTĚVY BEZ BARIÉR - 22.7. 2014

ZÁMEK LEŠNÁ U VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ – NÁVŠTĚVY BEZ BARIÉR V obci Lešná nedaleko Valašského Meziříčí se ukrývá nově zrekonstruovaný zámek, bývalé sídlo hrabat Kinských, dnes spravovaný Muzeem regionu Valašsko.

více

Vítá Vás Hotel Domovina Špindlerův Mlýn - 18.7. 2014

Vítá Vás Hotel Domovina Špindlerův Mlýn Hotel Domovina je rekonstruovaný objekt se službami hotelu ***. Nachází se v klidné části centra Špindlerova Mlýna, a má přímé spojení do sportovního centra Medvědín - Mlýn.

více

Hrad Hukvaldy - 17.7. 2014

Hrad Hukvaldy Hrad Hukvaldy, ležící ve stejnojmenné obci, v srdci hukvaldské obory, nabízí kromě krásné procházky a pohledu na zachovalé zříceniny hradu, také řadu kulturních akcí, které se zde pořádají téměř každý víkend ke spokojenosti návštěvníků.

více

SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD - 14.7. 2014

SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD Slezskoostravský hrad stojí v ostravském městském obvodu Slezská Ostrava. Byl postaven ve druhé polovině 13. století u brodiště poblíž soutoku řek Lučiny a Ostravice.

více

Zámek Sokolov - 10.7. 2014

Zámek Sokolov Sokolov (původně Falkenau) je poprvé písemně připomínán r. 1279. Původní kruhová tvrz s palácem uprostřed byla Šliky kolem roku 1480 přestavěna na pozdně gotický hrad téměř čtvercového půdorysu s nárožními věžemi.

více

Pozvání do kraje vína a slunce - 25.6. 2014

Pozvání do kraje vína a slunce Jsme krajem vína a slunce a chceme Vás pozvat na procházku časem se skleničkou dobrého vína. Nabízíme služby jak pro jednotlivce, tak pro firmy a rodiny, ale nezapomínáme na Vás, naše milé seniory.

více

Dobrovická muzea - Muzeum cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobroviceovice - 18.6. 2014

Dobrovická muzea - Muzeum cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobroviceovice Dobrovická muzea návštěvníky seznámí s vývojem výroby cukru - jednoho z nejvýznamnějších potravinářských oborů v České republice, který se proslavil a prosadil v celém světě.

více

Kemp Keramika - Hracholusky tak, jak je neznáte - 28.5. 2014

Kemp Keramika  - Hracholusky tak, jak je neznáte Kemp Keramika o rozloze 30.000 m2 leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Vhodné pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, rekreanty či turisty.

více

HOTEL GAME - odpočinek v Horním Chodsku - 27.5. 2014

HOTEL GAME - odpočinek v Horním Chodsku Hotel Game se nachází v blízkosti malebného městečka Klenčí pod Čerchovem v cetrální oblasti Horního Chodska na úpatí Čerchova, nejvyšší hory Českého lesa. Hotel je vzdálen jen 10 km od hraničního přechodu Klenčí-Lísková/Höll-Waldmünchen a 15 km od hraničního přechodu Folmava/Furth im Wald.

více

V Grand Luxury hotelu je rušno… - 19.5. 2014

V Grand Luxury hotelu je rušno… Upevňujeme své dobré jméno v povědomí nejen našich a zahraničních klientů, ale i místních trutnovských občanů. V poslední době o nás projevil zájem i klub seniorů Trutnov.

více

Hotel Alpina*** ubytování ve Špindlerově Mlýnu - 17.5. 2014

Hotel Alpina*** ubytování ve Špindlerově Mlýnu Hotel Alpina je vzdálen pouhých 100 metrů od sjezdové tratě Hromovka. Letní dovolenou si vedle pěších túr díky své ideální poloze můžete zpříjemnit i cyklistickými výlety po hřebenech a horských stezkách.

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
TOPlist