Cestujeme Česko

Špičková kloubní výživa Pro zdravou hladinu cukru v krvi

Potřebujete vědět víc? Důchodová kalkulačka a poradna bezplatně!

 

CLUB CANADA


 

ELEKTROKOLA

Městské muzeum Horažďovice - 15.5. 2015

Městské muzeum Horažďovice Co vše u nás uvidíte? Stálé expozice muzea: národopis, archeologie, cechovní spolky, militária, židovská komunita Horažďovic, perlorodky, mineralogická sbírka z regionu „Podmanivá krása nerostů Horažďovicka“.

více

Na zámek Dobříš se návštěvníci mohou vydat celoročně - 2.5. 2015

Na zámek Dobříš se návštěvníci mohou vydat celoročně S nadcházející hlavní turistickou sezonou, jsme pro vás připravili na zámku Dobříš spoustu zajímavých akcí. V květnu se můžete těšit na květinový den, v červnu proběhne zámek dětem a v červenci a srpnu již tradiční vycházky francouzským parkem a noční prohlídky pro děti...

více

Za Olomouckým tvarůžkem - 29.4. 2015

Za Olomouckým tvarůžkem Výroba tvarůžků v zeměpisné oblasti Haná je doložena již na přelomu 15. a 16. století.V prostorách dnešní A. W. spol. s r. o. v Lošticích se Olomoucké tvarůžky vyrábějí od r. 1876.

více

PARK BOHEMINIUM MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - 27.4. 2015

PARK BOHEMINIUM MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PARK BOHEMINIUM je jediným svého druhu v České republice, najdete jej v Mariánských Lázních - lokalitě Krakonoš, nedaleko golfového hřiště. Park prezentuje nejzajímavější stavby České republice v jednotném měřítku 1:25

více

O muzeu hraček v Jablonci nad Nisou - 26.4. 2015

O muzeu hraček v Jablonci nad Nisou Hračky, které jsem si vždy jako malý kluk přál, jsem začal sbírat až v dospělosti. Hraček přibývalo i díky lidem, kteří mi hračky darovali a bylo mi líto nepodělit se s ostaními o vzpomínky z doby nedávno minulé.

více

Zámecký areál Hradiště v Blovicích - 25.4. 2015

Zámecký areál Hradiště v Blovicích Zámecký areál Hradiště se nachází na jihovýchodním okraji Blovic a je tvořen zámkem ve vizuálně působivém pseudogotickém stylu a přilehlým parkem přírodně krajinářského charakteru. Památkově chráněný objekt je sídlem Muzea jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

více

Městský Hotel Dorinka Hostinné - 24.4. 2015

Městský Hotel Dorinka Hostinné Městský Hotel Dorinka se nachází v malebném prostředí podhůří Krkonoš, ve městě Hostinné. Svou polohou se hotel stává ideálním místem pro relaxaci, ale i pro chvíle aktivního odpočinku

více

Muzeum Železnice - 23.4. 2015

Muzeum Železnice Budova, ve které se muzeum nachází, stojí v průčelí Muzejního náměstí v blízkosti kostela a upoutá na první pohled. Nebyla ale muzeem vždycky. Postavena byla v roce 1826 a dříve patřila bohatému kupci.

více

Dobrovická muzea - Muzeum cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobrovice - 22.4. 2015

Dobrovická muzea - Muzeum cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobrovice Dobrovická muzea návštěvníky seznámí s vývojem výroby cukru - jednoho z nejvýznamnějších potravinářských oborů v České republice, který se proslavil a prosadil v celém světě.

více

PODBRDSKÉ MUZEUM - 21.4. 2015

PODBRDSKÉ MUZEUM Panenskou přírodou Podbrdska vede mnoho turistických tras, které vás přivedou k přírodním zajímavostem i kulturním památkám kraje pod Třemšínem. Nové Podbrdské muzeum nabízí exkurzi do doby nejstarší.

více

GL hotel Trutnov - ráj pro seniory - 19.4. 2015

GL hotel Trutnov - ráj pro seniory GL hotel Trutnov svou polohou na náměstí v historickém centru Trutnova je rájem pro seniory. Desítky malých obchůdků krytých podloubím jsou jako stvořené pro nákupy, ale také pro krátké i delší procházky za každého počasí.

více

Dokonalá letní údržba našeho těla ve Wellness & sport hotelu JAS v Děpolticích - 18.4. 2015

Dokonalá letní údržba našeho těla ve Wellness & sport hotelu JAS v Děpolticích Po dlouhé a únavné zimě je potřeba nastartovat naše těla i mysl a dopřát si dokonalou péči celého těla. Zejména v těchto dnech, kdy začínají růst jarní bylinky pro přípravu svěžích salátů a pomalu dozrávat plody prvního letního ovoce.

více

Hotel Alpina*** ubytování ve Špindlerově Mlýnu - 17.4. 2015

Hotel Alpina*** ubytování ve Špindlerově Mlýnu Hotel Alpina je vzdálen pouhých 100 metrů od sjezdové tratě Hromovka. Letní dovolenou si vedle pěších túr díky své ideální poloze můžete zpříjemnit i cyklistickými výlety po hřebenech a horských stezkách.

více

Kemp Keramika - Hracholusky tak, jak je neznáte - 16.4. 2015

Kemp Keramika  - Hracholusky tak, jak je neznáte Kemp Keramika o rozloze 30.000 m2 leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Vhodné pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, rekreanty či turisty.

více

Statek POD STUPNÍKEM - ubytování v jedinečné přírodě - 15.4. 2015

Statek POD STUPNÍKEM - ubytování v jedinečné přírodě Hledáte dovolenou, na které si opravdu odpočinete a strávíte ji v krásné přírodě? Pak jste právě našli. Nabízíme ubytování na statku v Jižních Čechách, ke kterému patří rozsáhlý soukromý pozemek, kde nebudete nikým rušeni. Statek POD STUPNÍKEM se nachází na kraji obce Bořetín.

více

Landštejn – hrad na pomezí Čech, Moravy a Rakouska - 14.4. 2015

Landštejn – hrad na pomezí Čech, Moravy a Rakouska V pěkné přírodě České Kanady na žulovém zalesněném vrchu na pomezí tří historických zemí Čech, Moravy a Rakouska, stojí mohutný hrad Landštejn, který je jednou z nejvýznamnějších románských památek v naší zemi.

více

Výměnek na statku čp. 3 na Vysočině - 13.4. 2015

Výměnek na statku čp. 3 na Vysočině Náš výměnek se nachází na Vysočině, ve vesničce Kochánov (4 km od Světlé nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod) na kopci nad řekou Sázavou. Nabízíme ubytování v bývalém statku, na tzv. Výměnku. Jedná se o byt 3+1 o velikosti 70 čtverečních metrů pro 6 osob a apartmán v patře pro 4 osoby.

více

Penzion Na Statku Chudoslavice - 9.4. 2015

Penzion Na Statku Chudoslavice Homole kopců Českého středohoří, mezi kterými se klikatí Labe lemované vinicemi - to je Litoměřicko. Kraj památek, nádherných scenérií a dobrého vína. Ideální místo pro klidnou dovolenou. Skvělým místem kde se na takové dovolené ubytovat je penzion Na Statku v Chudoslavicích - ubytování Litoměřice a okolí.

více

WESTERN RANČ PODOLÍ - 8.4. 2015

WESTERN RANČ PODOLÍ Westernový ranč Podolí, který se nachází 15 km od Klatov směrem na Železnou Rudu, v krásné přírodě Šumavy nabízí ubytování u koní a vyjíždky na koních, pořádání akcí, srazů, oslav, svateb, dětských táborů a táborů pro dospělé.

více

Načerpejte sílu a zdraví v lázních - 3.4. 2015

Do lázní každoročně vyráží desetitisíce pacientů. Láká je tam tradicí prověřena účinnost léčebných procedur a vysoká úroveň českého lázeňství.Zregenerujte se a odpočiňte si během lázeňského pobytu i vy. Blahodárné léčebné procedury vám uleví od zdravotních obtíží a domů se vrátíte plni energie a vitality.

více

Brno – Stará radnice, pověst o brněnském draku a kolu - 1.4. 2015

Brno – Stará radnice, pověst o brněnském draku a kolu Stará radnice v Radniční ulici v Brně patří mezi nejstarší budovy ve městě a její jádro je z poloviny 13. století. Stará radnice je komplexem budov, který byl v průběhu staletí mnohokrát přestavován a upravován.

více

Pověst o hradu Přimdě - 31.3. 2015

Pověst o hradu Přimdě Románský hrad Přimda se vypíná na vrchu Přimda 848 m. n. m. v Českém lese. K jeho vzniku se váže tato pěkná pověst. Před mnoha a mnoha lety jeden německý císař měl krásnou dceru. K princezně zahořel láskou jeden z dvořanů a ta jeho lásku opětovala.

více

Naučná stezka Hradisko v Rožnově pod Radhoštěm - 30.3. 2015

Naučná stezka Hradisko v Rožnově pod Radhoštěm Valašské muzeum v přírodě v Rožnově p/R je největší, nejstarší a nejnavštěvovanější muzeum lidové architektury ve střední Evropě. Když si prohlédnete všechny tři části tohoto skanzenu Dřevěné městečko, Valašskou dědinu a Mlýnskou dolinu.

více

Tradiční valašské jídla - 27.3. 2015

Tradiční valašské jídla Staré přísloví tvrdí, že „ na Valašsku končí chléb a začíná kamení.“ Chudé valašské stráně poskytovaly Valachům obvykle jen žito a oves, brambory, zelí a pohanku. Nedílnou součástí valašského jídelníčku taky byly produkty ze salaše, ovčí sýr, brynza a žinčica.

více

Slavonice – renesanční perla Evropy - 25.3. 2015

Slavonice – renesanční perla Evropy Slavonice leží na okraji přírodního parku Česká Kanada, poblíže státní hranice s Rakouskem. Původní trhová osada z konce 12. století byla roku 1277 povýšena na město, patřící pánům z Hradce.

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
TOPlist