Nejenom z Valašska

Špičková kloubní výživa Pro zdravou hladinu cukru v krvi

Potřebujete vědět víc? Důchodová kalkulačka a poradna bezplatně!

Loket nad Ohří má seniorům, co nabídnout - 13.4. 2017

S tím rozhodně souhlasíme. Protože pokud hledáte krásné klidné místo s památkami nadosah, bez hluku aut a bez davů lidí proudících ulicemi, tak jste v Lokti správně.

více

Praha – Malá Strana - 7.9. 2016

V Praze na Malé Straně najdeme Karlův most, Petřín či Valdštějnský palác. Podívejme se spolu za nejkrásnějšími památkami na Malé Straně.

více

Praha v první polovině 19. století - 19.8. 2016

Praha v první polovině 19. století se postupně začala měnit z provinčního města na moderní velkoměsto. Byla to však dlouhá cesta. V roce 1826 překročila Praha sto tisíc obyvatel. Bylo to hodně nebo málo?

více

Pražský hrad - 16.6. 2016

Pražský hrad je symbol více než tisíciletého vývoje Českého státu, který se od svého vzniku koncem 9. století neustále vyvíjí po celých jedenáctset let. Je to monumentální komplex palácových, úředních, církevních, opevňovacích a obytných staveb všech slohových období.

více

Praha – Nové Město - 10.6. 2016

Václavské náměstí je nejznámějším a nejnavštěvovanějším náměstím v Praze i celé České republiky. Současné domy pocházejí z 19. a 20. století.

více

Zámek Konopiště - 22.2. 2016

Zámek Konopiště Zámek Konopiště patří mezi nejkrásnější české zámky. Máte volný víkend a plánujete, kam vyrazíte s vnuky na výlet? Návštěva zámku Konopiště je správnou volbou. Čeká vás spousta historických zajímavostí a nádherný kulturní zážitek.

více

Praha, stručná historie - 24.9. 2015

Praha již od svého vzniku hrála vždy důležitou úlohu v dějinách národa, země i Evropy. Praha měla od středověku pověst jednoho z nejkrásnějších měst na světě a byly jí dávány přívlastky například: „zlatá“, „stověžatá“ nebo „kamenný sen“.

více

VÍTEJTE NA RANČI BYSTRÁ NAD JIZEROU... - 14.6. 2015

VÍTEJTE NA RANČI BYSTRÁ NAD JIZEROU... ...pokud hledáte klidné a romantické místo pro vaši rodinnou dovolenou, relaxaci, zásnuby, svatbu či vybavené prostory pro firemní akce, nemohli jste si vybrat lépe!

více

Vyrážíme na výlet do Prahy - 1.6. 2015

Vyrážíme na výlet do Prahy Hlavní město Praha nabízí mnoho zajímavých mít, která stojí za vidění. Pokud chcete vyrazit za poznáním i zábavou, určitě vyrazte právě sem. Skvělé je, že jako senioři můžete využít výhodného vstupného, takže nemusíte mít obavy, že by výlet do Prahy provětral vaši peněženku. Nabízíme vám proto přehled takových míst a jako bonus ještě tip na výhodné ubytování. Vyrazíte?

více

Městské muzeum Horažďovice - 15.5. 2015

Městské muzeum Horažďovice Co vše u nás uvidíte? Stálé expozice muzea: národopis, archeologie, cechovní spolky, militária, židovská komunita Horažďovic, perlorodky, mineralogická sbírka z regionu „Podmanivá krása nerostů Horažďovicka“.

více

Na zámek Dobříš se návštěvníci mohou vydat celoročně - 2.5. 2015

Na zámek Dobříš se návštěvníci mohou vydat celoročně S nadcházející hlavní turistickou sezonou, jsme pro vás připravili na zámku Dobříš spoustu zajímavých akcí. V květnu se můžete těšit na květinový den, v červnu proběhne zámek dětem a v červenci a srpnu již tradiční vycházky francouzským parkem a noční prohlídky pro děti...

více

Za Olomouckým tvarůžkem - 29.4. 2015

Za Olomouckým tvarůžkem Výroba tvarůžků v zeměpisné oblasti Haná je doložena již na přelomu 15. a 16. století.V prostorách dnešní A. W. spol. s r. o. v Lošticích se Olomoucké tvarůžky vyrábějí od r. 1876.

více

PARK BOHEMINIUM MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - 27.4. 2015

PARK BOHEMINIUM MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PARK BOHEMINIUM je jediným svého druhu v České republice, najdete jej v Mariánských Lázních - lokalitě Krakonoš, nedaleko golfového hřiště. Park prezentuje nejzajímavější stavby České republice v jednotném měřítku 1:25

více

O muzeu hraček v Jablonci nad Nisou - 26.4. 2015

O muzeu hraček v Jablonci nad Nisou Hračky, které jsem si vždy jako malý kluk přál, jsem začal sbírat až v dospělosti. Hraček přibývalo i díky lidem, kteří mi hračky darovali a bylo mi líto nepodělit se s ostaními o vzpomínky z doby nedávno minulé.

více

Zámecký areál Hradiště v Blovicích - 25.4. 2015

Zámecký areál Hradiště v Blovicích Zámecký areál Hradiště se nachází na jihovýchodním okraji Blovic a je tvořen zámkem ve vizuálně působivém pseudogotickém stylu a přilehlým parkem přírodně krajinářského charakteru. Památkově chráněný objekt je sídlem Muzea jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

více

Městský Hotel Dorinka Hostinné - 24.4. 2015

Městský Hotel Dorinka Hostinné Městský Hotel Dorinka se nachází v malebném prostředí podhůří Krkonoš, ve městě Hostinné. Svou polohou se hotel stává ideálním místem pro relaxaci, ale i pro chvíle aktivního odpočinku

více

Muzeum Železnice - 23.4. 2015

Muzeum Železnice Budova, ve které se muzeum nachází, stojí v průčelí Muzejního náměstí v blízkosti kostela a upoutá na první pohled. Nebyla ale muzeem vždycky. Postavena byla v roce 1826 a dříve patřila bohatému kupci.

více

Dobrovická muzea - Muzeum cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobrovice - 22.4. 2015

Dobrovická muzea - Muzeum cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobrovice Dobrovická muzea návštěvníky seznámí s vývojem výroby cukru - jednoho z nejvýznamnějších potravinářských oborů v České republice, který se proslavil a prosadil v celém světě.

více

PODBRDSKÉ MUZEUM - 21.4. 2015

PODBRDSKÉ MUZEUM Panenskou přírodou Podbrdska vede mnoho turistických tras, které vás přivedou k přírodním zajímavostem i kulturním památkám kraje pod Třemšínem. Nové Podbrdské muzeum nabízí exkurzi do doby nejstarší.

více

GL hotel Trutnov - ráj pro seniory - 19.4. 2015

GL hotel Trutnov - ráj pro seniory GL hotel Trutnov svou polohou na náměstí v historickém centru Trutnova je rájem pro seniory. Desítky malých obchůdků krytých podloubím jsou jako stvořené pro nákupy, ale také pro krátké i delší procházky za každého počasí.

více

Dokonalá letní údržba našeho těla ve Wellness & sport hotelu JAS v Děpolticích - 18.4. 2015

Dokonalá letní údržba našeho těla ve Wellness & sport hotelu JAS v Děpolticích Po dlouhé a únavné zimě je potřeba nastartovat naše těla i mysl a dopřát si dokonalou péči celého těla. Zejména v těchto dnech, kdy začínají růst jarní bylinky pro přípravu svěžích salátů a pomalu dozrávat plody prvního letního ovoce.

více

Hotel Alpina*** ubytování ve Špindlerově Mlýnu - 17.4. 2015

Hotel Alpina*** ubytování ve Špindlerově Mlýnu Hotel Alpina je vzdálen pouhých 100 metrů od sjezdové tratě Hromovka. Letní dovolenou si vedle pěších túr díky své ideální poloze můžete zpříjemnit i cyklistickými výlety po hřebenech a horských stezkách.

více

Kemp Keramika - Hracholusky tak, jak je neznáte - 16.4. 2015

Kemp Keramika  - Hracholusky tak, jak je neznáte Kemp Keramika o rozloze 30.000 m2 leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Vhodné pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, rekreanty či turisty.

více

Statek POD STUPNÍKEM - ubytování v jedinečné přírodě - 15.4. 2015

Statek POD STUPNÍKEM - ubytování v jedinečné přírodě Hledáte dovolenou, na které si opravdu odpočinete a strávíte ji v krásné přírodě? Pak jste právě našli. Nabízíme ubytování na statku v Jižních Čechách, ke kterému patří rozsáhlý soukromý pozemek, kde nebudete nikým rušeni. Statek POD STUPNÍKEM se nachází na kraji obce Bořetín.

více

Landštejn – hrad na pomezí Čech, Moravy a Rakouska - 14.4. 2015

V pěkné přírodě České Kanady na žulovém zalesněném vrchu na pomezí tří historických zemí Čech, Moravy a Rakouska, stojí mohutný hrad Landštejn, který je jednou z nejvýznamnějších románských památek v naší zemi.

více

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
TOPlist